Keystone logo
Cranfield University MSc V Oboru Bezpečnostní A Úrazové Vyšetřování
Cranfield University

MSc V Oboru Bezpečnostní A Úrazové Vyšetřování

3 Years

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Pro koho to je?

MSc v oblasti bezpečnosti a vyšetřování nehod vám umožňuje získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci v oblasti vyšetřování nehod. Většina studentů se do tohoto kurzu zapojuje se záměrem získat kvalifikaci, která jim umožní další profesní rozvoj při vyšetřování nehod nebo v jiných bezpečnostních oblastech dopravního průmyslu.

Proč tento kurz?

Již více než 40 let jsme centrem excelence pro vyšetřování leteckých nehod. V roce 2011 jsme obdrželi královnu výroční cenu za naši přední světovou práci v oblasti bezpečnosti letectví prostřednictvím výzkumu a školení v oblasti vyšetřování leteckých nehod.

Důležitým aspektem tohoto kurzu je využití praktických seminářů a simulací pro rozvoj praktických dovedností vyžadovaných jako vyšetřovatel. To je doplněno o zasedání a moduly, které vám umožňují provádět přísné výzkumné a vědecké analýzy spolu s technickým psaním, vyšetřováním a technikami rozhovoru.

Formát kurzu je vhodný pro profesionály z celého světa, protože výuka probíhá v modulech a výzkum a hodnocení lze v případě potřeby vzdáleně dokončit. Cranfield University je velmi dobře situována pro návštěvu studentů na částečný úvazek z celého světa a nabízí celou řadu knihovnických a podpůrných zařízení pro podporu studia. To umožňuje studentům z celého světa dokončit tuto kvalifikaci a současně vyvážit závazky v pracovním a osobním životě.

Informováno průmyslem

Průmyslová poradní komise pro tento kurz se skládá ze zástupců několika organizací, které mají zájem o bezpečnost a vyšetřování nehod. Rada se každoročně schází, aby zajistila, že obsah předmětu zůstane relevantní a aktuální.

Detaily kurzu

Program začíná účastí na modulu pro vyšetřování nehod, který může být dokončen jako dva třítýdenní moduly v rámci Základy vyšetřování.

Po dokončení těchto základních modulů můžete vybrat čtyři volitelné moduly (které zahrnují základní vyšetřovací schopnosti, management, inženýrství, lidské faktory a specializované techniky). Většina volitelných modulů je jeden týden a mnohé jsou nabízeny jako samostatné krátké kurzy.

Před zahájením individuálního výzkumného projektu musíte absolvovat závěrečný základní modul Výzkumné metody a statistiku.

Osnovy

O Škole

Otázky