Keystone logo
Cranfield University MSc v autonomní automobilové dynamice a řízení
Cranfield University

MSc v autonomní automobilové dynamice a řízení

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

07 Aug 2024

Oct 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* Zahraniční - Domov / EU: 10 250 liber

Úvod

O

Celosvětový trh s leteckými, pozemními a námořními autonomními vozidly rychle rostl kvůli nástupu dronů a automobilů bez řidičů. Obrana, letectví, automobilový průmysl a námořní průmysl hledají absolventy, kteří jsou obeznámeni s klíčovými aspekty autonomie, včetně: dynamiky

Proč tento kurz?

Jsme jedineční v tom, že nabízíme kombinaci předmětů hodně vyhledávaných v automobilovém průmyslu a nejsou zahrnuty v jediném kurzu MSc nikde jinde. Úspěšní absolventi našeho magisterského studia se seznámí s klíčovými aspekty autonomie, které je výhodně odlišují na dnešním konkurenčním trhu práce

Samostatný kurz dynamiky a řízení automobilů začíná základy autonomní dynamiky a kontroly vozidel a postupuje k hlavním předmětům vedení

Po vyučované části kurzu následuje individuální výzkumné projekty (IRP) a téma každé IRP zajišťuje jeden z členů Průmyslového poradního sboru. Reálný význam témat IRP je dalším jedinečným prvkem našeho kurzu MSc a může být dalším efektivním diferenciačním nástrojem na trhu práce.

Akreditace

Akreditace je požadována pro MSc v autonomní automobilové dynamiky a řízení od Royal letecké společnosti a instituce mechanických inženýrů (IMechE) jménem inženýrské rady jako splnění požadavků na další vzdělávání pro registraci jako autorizovaný inženýr. Kandidáti musí absolvovat vysokoškolské bakalářské studium BEng / BSc (Hons), aby splnili úplné požadavky na registraci CEng.

Detaily kurzu

Učený předmět kurzu se skládá z přednášek ve třech oblastech: dynamika, řídicí systémy a autonomní systémy a technologie. MSc se skládá ze dvou stejně vážených složek, vyučovaných modulů a individuálního výzkumného projektu.

Povinné moduly

Veškeré moduly v následujícím seznamu je třeba vzít v rámci tohoto kurzu

 • Úvod do systémů bezpilotních letadel (UAS)

 • Letecké systémy bezpilotních letounů (UAS)

 • Systémy řízení letu bezpilotních letounů (UAS)

 • UAS modelování a simulace

 • Senzorová fúze

 • Umělá inteligence pro autonomní systémy

 • Pokyny a navigace pro UAS

 • Autonomní řídicí systémy vozidel

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída UK uděluje titul inženýrství nebo ekvivalentní titul ve strojírenství, strojírenství, fyzice, aplikované matematice nebo jiné vhodné aplikované vědě.

Žadatelé, kteří nesplňují standardní vstupní požadavky, mohou požádat o program Pre-Masters, jehož úspěšné ukončení bude kvalifikováno pro vstup do tohoto kurzu pro druhý ročník studia.

Tvoje kariéra

Vzdělávání řízené průmyslem dělá absolventy Cranfieldu nejdůležitějšími na celém světě pro nábor společností konkurenčních na autonomním trhu vozidel, včetně:

 • BAE Systems

 • Laboratoř obranných věd a technologií

 • MBDA

 • Ostatní společnosti z našeho Průmyslového poradního sboru.

Absolventi tohoto kurzu budou vybaveni pokročilými dovednostmi, které by mohly být aplikovány na bezpečnostní, obranný, námořní, environmentální a letecký průmysl. Tento přístup vám nabízí širokou škálu možností kariéry jako nezávislý systémový inženýr, konstruktér nebo v provozní roli, na promoci a v budoucnu. Jiní se rozhodnou pokračovat v studiu prostřednictvím doktorských studií dostupných na Cranfield University v Cranfield University nebo jinde.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky