Keystone logo
Cranfield University MSc v automobilové mechatronice
Cranfield University

MSc v automobilové mechatronice

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 500 / per year *

Na kampusu

* Zahraniční - Domov / EU: 10 250 liber

Úvod

Přehled

Automobilová mechatronika je činnost životního cyklu, která zahrnuje multidisciplinární integraci automobilových mechanických a elektronických systémů. Získáte dovednosti v mechaniky specifické pro automobilový průmysl, elektroniku, komunikaci, pokročilou kontrolu a modelování.

Pro koho to je?

MSc v automotive mechatronics je nedávno zavedený kurz, vyvinutý reagovat na jasnou poptávku v tomto oboru pro absolventy s pokročilými dovednostmi a vzdělání v odborné oblasti. Významný nárůst aplikace mechatroniky vytvořil průmyslovou potřebu tohoto magisterského stupně. Tento kurz je určen pro studenty se silným strojírenským, matematickým nebo aplikovaným vědním oborem, kteří chtějí usilovat o dovednostní sadu, která kombinuje elektrické, mechanické, digitální řídicí systémy a modelování fyzických systémů.

Proč tento kurz?

Máme rozsáhlé strategické vazby s automobilovým průmyslem a klíčovými hráči v popředí automobilového výzkumu a vývoje. Tato vysoká míra angažovanosti s průmyslem prostřednictvím krátkých kurzů, poradenství a výzkumu činí naši absolventi jednou z nejžádanějších ve Spojeném království a v zahraničí pro společnosti, které nabízejí.

Jsme dobře umístěni pro návštěvníky studentů z celého světa a nabízí řadu knihoven a podpůrných zařízení, které podporují vaše studium.

Detaily kurzu

Tento kurz je tvořen devíti vyučenými povinnými moduly, které jsou zpravidla dodávány od října do března. Během prvního semestru získáte moduly v jádrech automobilových předmětů, jako je dynamika vozidel, konstrukce, výkon vozidla, hnací technika a konstrukce vozidel.

Ve druhém semestru budete provádět studijní program na míru zaměřený na větší pochopení fyzických systémů, moderní systém řízení a rychlý prototyp.

Povinné moduly

Veškeré moduly v následujícím seznamu je třeba vzít v rámci tohoto kurzu

  • Hnací ústrojí a výkonnost vozidla

  • Motorová paliva a mazání

  • Automobilové řízení a simulace

  • Dynamika vozidel, jízda a manipulace

  • Mechatronické modelování systémů vozidel

  • Aplikace řízení vozidla

  • Pokročilá kontrola a optimalizace

  • Zabudované řídicí systémy vozidel

  • Elektrifikace vozidla a hybridizace

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída (nebo ekvivalent) UK Vyznamenání ve strojírenství, matematice nebo aplikované vědě, s přáním se specializovat na rostoucí oblasti automobilové mechatroniky.

Žadatelé, kteří nesplňují standardní vstupní požadavky, mohou požádat o program Pre-Masters, jehož úspěšné ukončení bude kvalifikováno pro vstup do tohoto kurzu pro druhý ročník studia.

Tvoje kariéra

Tento kurz vám přinese vynikající kariéru jako kvalifikovaný inženýr na nejvyšší úrovni v oblasti automobilové mechatroniky, schopného výrazně přispět ke zvýšené poptávce po expertech v oblasti elektrifikace vozidel. Široká aplikace automobilové mechatroniky otevírá širokou škálu pracovních příležitostí v automobilovém průmyslu.

Očekávané cesty kariéry pro absolventy, kteří úspěšně absolvovali MSc v automobilové mechatronice, zahrnují další výzkum nebo zaměstnání v rámci mezinárodních předních výrobců automobilů a inženýrských poradenských služeb a dodavatelů tier 1 v automobilovém průmyslu.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky