Keystone logo
Cranfield University MSc v astronautika a vesmírném inženýrství
Cranfield University

MSc v astronautika a vesmírném inženýrství

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Aug 2024

Oct 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* Zahraniční - Domov / EU: 11 250 liber

Úvod

Přehled

Vesmírný sektor přispívá 13,7 miliardy liber ročně pouze ekonomice Spojeného království a kosmická aktivita v Evropě i na světě nadále prospívá. Existuje stále potřeba talentovaných zaměstnanců s dobrou znalostí inženýrství systémů kosmických lodí, spojených s širokou škálou technických dovedností. Tento kurz, který se neustále vyvíjí od roku 1987, připravuje absolventy pro vysoce úspěšnou kariéru v kosmickém sektoru.

Pro koho to je?

Vhodný pro absolventy oboru inženýrství, fyziky nebo matematiky, tento kurz vás připraví na kariéru v této vzrušující oblasti, od pozorování Země až po průzkum planet, startovacích vozidel a operací kosmických lodí a mnoho dalšího.

Proč tento kurz?

Tento mistr je vysoce respektován po celém světě a mnozí z našich studentů získají nabídky zaměstnání / výzkumu v kosmickém sektoru před ukončením kurzu. Podporujeme interakci mezi našimi studenty a potenciálními zaměstnavateli na takových akcích, jako je například prezentace v oboru Design Design Group, vyhrazené rozhovory a konference absolventů. V mnoha kosmických společnostech a agenturách v Evropě najdete naše bývalé absolventy, někteří ve velmi vysokých funkcích. Mnoho z nich nadále přispívá k kurzu, vytváří cennou síť kontaktů pro ty, kteří vstupují do průmyslu a tento kurz vám vybaví dovednosti potřebné k tomu, aby se k nim připojili v úspěšné kariéře v průmyslu nebo výzkumu.

Tento kurz je k dispozici také na částečný úvazek pro jednotlivce, kteří chtějí studovat, zatímco zůstávají v zaměstnání na plný úvazek. Cranfield University je dobře umístěna pro studenta na částečný úvazek z celého světa a nabízí řadu podpůrných služeb pro externí studenty. To umožňuje studentům z celého světa dokončit tuto kvalifikaci při současném vyvážení pracovních a životních závazků.

Detaily kurzu

Učený program pro astronautiku a kosmické inženýrství je zpravidla dodáván od října do září. Řada jádrových modulů vám umožní získat pevné uzemnění ve vesmírném inženýrství, než si vyberete specializované moduly, které vám pomohou budovat své znalosti v určité oblasti.

Povinné moduly

Veškeré moduly v následujícím seznamu je třeba vzít v rámci tohoto kurzu

  • Astrodynamika a analýza misí

  • Inženýrství vesmírných systémů

  • Vesmírný pohon

  • Vesmírné komunikace

Volitelné moduly

Výběr modulů z následujícího seznamu je třeba vzít v rámci tohoto kurzu

  • Řídící systémy

  • Analýza konečných prvků

  • Návrh a analýza kompozitních konstrukcí

  • Multivariabilní řídicí systémy pro letecké aplikace

  • Dynamika a ovládání polohy kosmických lodí

  • Letecká kosmická navigace a senzory

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída UK uděluje titul Honors nebo ekvivalent, v matematice, fyzice nebo strojírenské disciplíně.

Obecně platí, že náš příjem pochází jak z fyziky, tak z inženýrského prostředí. Studenti z jiných věd, matematiky nebo výpočetní techniky jsou vítáni a aplikace se budeme zabývat případ od případu.

Žadatelé, kteří nesplňují standardní vstupní požadavky, mohou požádat o program Pre-Masters, jehož úspěšné ukončení bude kvalifikováno pro vstup do tohoto kurzu pro druhý ročník studia.

Tvoje kariéra

Cranfield University je ve Velké Británii silně podporována vesmírným průmyslem. Mnohé z těchto společností poskytují přednášky, koncepty a teze případových studií pro jednotlivé výzkumné projekty a některé aktivně podporují projektové projekty skupiny. Poskytují také vodítko k obsahu kurzu, takže jsou přesvědčeni, že Cranfield je školení lidí s průmyslovými dovednostmi, které zaměstnavatelé vyžadují.

Výsledkem je, že naši absolventi jsou pravidelně přijímáni organizacemi, jako jsou EADS Astrium, SSTL, Vega, ABSL, Tessella, OHB, Rutherford Appleton Laboratory a Evropská kosmická agentura v rolích, jako je systémový inženýr, kosmický operační technik, termální analytik a inženýr kosmické robotiky. Zajistíme firemní návštěvy a rozhovory s klíčovými zaměstnavateli.

Pokud vaše zájmy spočívají ve výzkumu, mnoho bývalých studentů pokračovalo v práci na PhD v Cranfieldu a dalších univerzitách.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky