Keystone logo
Cranfield University MSc in Future Food Sustainability
Cranfield University

MSc in Future Food Sustainability

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Home: £11,910 Overseas/EU: £26,580

Úvod

Overview

Zabezpečení potravin a udržitelnost našich potravinových dodavatelských řetězců jsou hlavními globálními výzvami a jsou jasně zdůrazněny v cílech OSN pro udržitelný rozvoj (SDG). Klimatické změny, politické a sociální změny po celém světě a nové stravovací trendy jsou některé z měnících se sil, které v současnosti zažíváme a které vyvíjejí větší tlak na náš potravinový systém. Jak můžeme transformovat náš potravinový systém, aby byl odolnější a udržitelnější, a zároveň zajistit dodávky bezpečných a výživných potravin pro každého?

Future Food Sustainability MSc je první svého druhu ve Spojeném království, který vám poskytne vyváženou kombinaci technologií, vědy, strategického předvídání a manažerských dovedností, což vám umožní rozvíjet úspěšnou kariéru v potravinářském sektoru a dosáhnout skutečného rozdílu v svět. Výuka je sdílena s naší mezinárodně uznávanou školou managementu a odborníky z oboru.

Díky intenzivní spolupráci a konzultacím s průmyslem, nevládními organizacemi a vládními agenturami jsou naši absolventi vysoce ceněni, jak na národní, tak na mezinárodní úrovni, v oblasti udržitelné produkce potravin.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky