Keystone logo
Cranfield University MSc in Digital and Technology Solutions
Cranfield University

MSc in Digital and Technology Solutions

24 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

01 Sep 2024

Sep 2024

Request tuition fees

Smíšené

Úvod

Digitální a technologická řešení MSc vám umožní rozvíjet své znalosti, dovednosti a chování při aplikaci toho, co se naučíte přímo na vašem pracovišti. Program podpoří váš kariérní postup a připraví vás, pokud si to budete přát, na úspěšné vykonávání vedoucích rolí v budoucnu.

Tento program je jedinečný, protože studentům nabídne možnost vidět větší obrázek pomocí digitálního inženýrství a navrhnout a vyvinout řešení na míru, aby vyhovovala potřebám činností s přidanou hodnotou. To nabídne studentům v kurzu významnou výhodu, pokud jde o odlišení se od ostatních kolegů. Kromě rozvoje vašich technických dovedností vás kurz podpoří:

Rozvíjejte dovednosti digitálního inženýrství, abyste mohli operativní a strategická zlepšení v podnicích a projektech.

Aplikujte digitální technologie a řešení k řešení výzev a zavádění inovací.

Objevte a rozvíjejte svůj styl vedení a týmové práce.

Rozvíjet a vést změny a připravit firmu na budoucí digitální transformaci.

Kurz výrazně zlepší vaše kariérní vyhlídky, protože budete vybaveni dovednostmi nejen k výběru správných digitálních technologií a řešení napříč životním cyklem komplexních inženýrských aktiv, ale také budete schopni své znalosti uplatnit při vytváření řešení významných výzvy

Digital and Technology Solutions MSc je přední světový program vyvinutý společností Cranfield s úzkým zapojením do průmyslových odvětví, jako je obrana, letectví, železnice a širší výroba. Kurz byl navržen pro profesionály v oboru, aby se vešli do náročné kariéry, a byl navržen tak, aby rozvíjel dovednosti vedoucí ke změnám v podnikání prostřednictvím digitálních technologií.

Ideální studenti

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky