Keystone logo
Cranfield University MD v designovém myšlení
Cranfield University

MD v designovém myšlení

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Domů / EU: 10 500 GBP v zámoří: 21 500 GBP

Úvod

Přehled

Dnešní inovativní společnosti (velké nebo malé) se snaží o dokonalost, aby vytvořily další průlomovou inovaci - ať už jde o pokrok v technologii, o udržení konkurenceschopnosti na trhu nebo o zajištění pozitivní změny pro společnost. Aby toho bylo dosaženo, musí společnosti udržet svou konkurenční výhodu, zaměstnávat talentované profesionály s nápady a vizí, spojené se schopnostmi s důvěrou inovovat. Věříme, že designové myšlení je výkonný proces, který po zvládnutí umožní našim profesionálním studentům uvolnit jejich tvůrčí potenciál k vytváření nových nápadů a převést je do hmatatelných a působivých výstupů pro inovace

Tento kurz byl pečlivě navržen tak, aby prohluboval své znalosti Design Thinking, pracoval s důvěrou na vytváření přesvědčivých nápadů, poskytoval vám příležitost aplikovat Design Thinking v praxi ve společnosti, zlepšovat vaši příležitost k úspěchu v zaměstnání, budováním vašeho profesionála portfolio návrhů dovedností a inovací a poskytne vám „know how“ pro rozvoj vaší dlouhodobé kariéry kreativního profesionála.

Struktura kurzu

Design Thinking MDes se skládá ze tří částí: formální vyučovaná součást obsahující pět modulů 40%, skupinové projekty 20%, individuální projekt 40%.

Příkladné moduly

MDS zahrnuje pět hodnocených modulů, které poskytují studentům vhled a dovednosti v mnoha aspektech designu, se zaměřením na design, podnikání, technologie a management.

Povinný

  • Spotřebitelské trendy
  • Design, technologie a prototypování
  • Návrh celého systému
  • Kreativní podnikání a podnikání
  • Úvod do řízení projektů

Individuální projekt

Projekt disertační práce vám nabízí příležitost rozvinout své výzkumné schopnosti, hloubku porozumění a schopnost poskytovat prvotřídní řešení skutečných problémů v návrhové strategii a vedení.

Projekt skupiny

Studenti i budoucí zaměstnavatelé vysoce oceňují zkušenosti s projektem skupiny. Budete pracovat v týmech, abyste vyřešili průmyslový problém. Projekt využívá technické znalosti a poskytuje školení v týmové práci a příležitost rozvíjet netechnické aspekty vyučovaného programu. Pokud studujete na částečný úvazek, můžete místo disertační práce připravit disertační práci na dohodnuté téma.

Budoucí kariéra

Úspěšní studenti proměnili své sny v realitu rozvíjející rozmanité a odměňující kariéry v produktovém, zpracovatelském a servisním průmyslu v soukromém sektoru, organizacích veřejného sektoru, jako jsou agentury na ochranu životního prostředí, nevládní organizace (NNO), a design, environmentální a obchodní poradenství .

Vstupní požadavky

Minimální požadavky: Velká Británie první nebo druhá třída Vyznamenání v příslušném oboru; ekvivalentní mezinárodní kvalifikace; příslušné pracovní zkušenosti se stupněm nižší než 2. třídy. Kontaktujte nás, pokud nesplníte naše oficiální požadavky na vstup.

Certifikát ATAS

Studenti, kteří potřebují vízum ke studiu ve Velké Británii, možná budou muset požádat o udělení certifikátu ATAS pro studium tohoto kurzu.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky