Keystone logo
Cranfield University

Cranfield University

Cranfield University

Úvod

Podnikání, průmysl a vlády uznávají postgraduální kurzy Cranfield Universitysvětové úrovně a bezkonkurenční zařízení. Naše pověst pro vzdělávání, výzkum a poradenství přitahuje studenty a akademiky z celého světa.

Uhnízděný v srdci Cambridge-Milton Keynes- Oxford Arc, Cranfield nabízí vyspělé a stimulující prostředí, kde se studenti vyvíjejí jako profesionální vůdci ve vědě, technologii, inženýrství, a management, uplatnění svých znalostí a odborných znalostí na projekty v reálném životě, které zlepšují globální ekonomiku.

S hlubokým porozuměním technologie, výzkumu světové úrovně, školení v oblasti podnikání a vedení v klíčových oblastech;

· Letecký a kosmický průmysl

· Projektové inženýrství

· Obrana a bezpečnost

· Energie a udržitelnost

· Životní prostředí a zemědělství

· Vedení a řízení

· Výroba a materiály

· Dopravní systémy

· Voda

Společně s národními vládami, nevládními organizacemi a charitativními organizacemi pro mikro-malé a střední podniky s největšími nadnárodními společnostmi s modrými čipy ovlivňujeme politiku a přinášíme na trh průlomové nové technologie a produkty.

Jako jedna z nejangažovanějších univerzit ve Velké Británii, jsme důvěryhodní, že porozumíme potřebám mnoha organizací a budeme reagovat na ně.

Držíme:

 • Silné vazby na vládní úřady a některé z největších a nejúspěšnějších globálních podniků, včetně Airbus, Bill a Melinda Gates Foundation, Jaguar Land Rover, McDonald's, PepsiCo, Rolls-Royce (trvá více než 30 let), Unilever, britský úřad pro civilní letectví a Yorkshire Water.
 • Cranfield University Technology Park - naše centrum pro inovace umístěné přímo mimo pracoviště - sídlí více než 60 firem.
 • dohoda o spolupráci s Boeingem, která navazuje na její desetileté partnerství se společností Cranfield.
 • strategické partnerství s easyJet, přední evropskou leteckou společností.
 • Odkazy na Unilever, jednu z největších světových společností zabývajících se spotřebním zbožím.

Naše výsledky jsou uznávány v našich oceněních a žebříčcích, naše partnerství, a úspěch našich absolventů. Zkušenosti získané v Cranfieldu jsou transformační jak pro jednotlivce, tak pro organizace.

Kliknutím sem zobrazíte naše žebříčky a ocenění (cranfield.ac.uk)

Vlastnosti kampusu

Studentský život na Cranfield University

Cranfield je v centru dvou velmi krásných a zajímavých světů, moderní město Milton Keynes a venkovské město Bedford. Obě možnosti jsou jen pár kilometrů od kampusu a jsou přístupné autem, nebo veřejnou dopravou.

Zatímco Shrivenham, zařízení ministerstva obrany na hranicích Oxfordshire/Wiltshire, leží v malebném údolí Bílého koně, sedm mil od Swindonu.

Na akademické půdě existuje skutečný smysl pro komunitu, pomáhá vám navazovat přátelství během studia a volného času, v bezpečném a klidném prostředí. Ať už jsou vaše rekreační, společenské nebo sportovní zájmy jakékoli, existuje mnoho příležitostí, jak se spřátelit a skvěle se bavit.

Areál Cranfield:

Zelené prostory - na akademické půdě najdete spoustu otevřených prostor k relaxaci, omlazení a jednoduše si užít. Otevřené prostory jsou skvělé pro přestávku nebo pro použití jako alternativní studijní oblast v létě.

Hartley's Bar (v rámci CMDC) - nabízí uvolněné a příjemné prostředí, pořádání pravidelných akcí, včetně karaoke večerů, živé hudby a tematických večerů.

Stravování - Máme několik kaváren a restaurací, které podávají vše od zmrzliny, kávy a mezinárodního občerstvení až po teplá jídla. Nachází se před brusinkami, naše prodejna Costa Coffee nabízí čerstvě uvařený čaj a kávu, spolu s různými dorty, pečivo, a lehké občerstvení. Máme také pravidelnou oblast pouličního jídla, která nabízí řadu různých světových potravin, které můžete zažít.

Tělocvična - Užijte si naše dobře vybavené fitness centrum, které je rozděleno mezi volnou váhou, funkční tréninkovou místnost a univerzální posilovnu s řadou odporových a kardiovaskulárních přístrojů.

Venkovní sportovní areál - travnaté, víceúčelové hřiště nabízí fotbalová, ragbyová a kriketová hřiště v plné velikosti a je také ideální pro trénink, zatímco naše víceúčelová herní plocha má dvě osvětlená, plně oplocená hřiště s pěti stranami se syntetickým umělým trávníkem.

Relaxace a terapie - Řada léčebných a profesionálních služeb nabízí externí společnosti působící v našem sportovním centru Cranfield.

Uctívání - Máme ekumenickou kapli, kde se mohou setkávat křesťanské skupiny a slaví se římskokatolická mše, mešita pro každodenní a páteční modlitby, studium Koránu, pozorování Eid a Ramadán a úzké vazby s dalšími místními místy uctívání.

Přinášíme rodinu do Cranfieldu - Asociace studentů Cranfield pravidelně organizuje komplexní program zábavných a poutavých aktivit včetně večírků, her a akcí po celý rok.

Podívejte se na další aktivity dostupné během vašeho pobytu v Cranfieldu na naší stránce Život v Cranfieldu: href = https://www.cranfield.ac.uk/study/life-on-campus/life-at-cranfield "

Ubytování

Život na akademické půdě může být skvělým způsobem, jak se setkat a stýkat se s ostatními studenty, a těžit z podpůrné infrastruktury a pocitu komunitního ducha, který to přináší. Chápeme však také, že mnoho studentů bude stále chtít mít příležitost žít s partnery a rodinami, a proto nabízíme také cenově dostupné rodinné domy a apartmány pro páry.

Veškeré naše ubytování je v dosahu budov kampusu a veškeré skvělé Cranfield University nabídky vybavení. Pro studenty, kteří si chtějí vzít auto, je k dispozici dostatek parkovacích míst. Chilver Hall - Plně zařízené jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou Stringfellow Hall - Plně zařízené jednolůžkové pokoje s koupelnou Lanchester Hall - Plně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s koupelnou Baroness Young Hall - Plně zařízené jednolůžkové pokoje s koupelnou a studiové apartmány Mitchell Hall - Plně zařízené standardní a ensuite pokoje oba plně zařízené rodinné domy - zařízené rodinné domy se dvěma, třemi a čtyřmi ložnicemi Apartmány pro páry - zařízené studiové apartmány

  Přijímací řízení

  Přijďte na náš Den otevřených dveří

  Výběr místa, kde studovat pro postgraduální studium vyžaduje závazek z hlediska času i peněz. Uvědomujeme si, že je důležité nejen studovat předmět, který vás zajímá, ale také absolvování kurzu, který vám poskytne náskok z hlediska budoucího zaměstnání. Proto vám doporučujeme, abyste nás navštívili na jeden z našich Dnů otevřených dveří:

  Chcete-li se dozvědět více o našich dnech otevřených dveří a dalších univerzitních akcích, navštivte naši stránku Události

  Stipendia a financování

  Pro studenty je k dispozici více než 100 různých stipendií a stipendií.

  Ať už jste britský student nebo mezinárodní student, poskytujeme informace, rady a řadu online nástrojů, které vám pomohou sestavit balíček financování, který potřebujete. Podívejte se na náš vyhledávač financování , který poskytuje prohledávatelnou databázi zdrojů finanční podpory. Nabízíme také stipendia pro vysoce kvalitní uchazeče.

  Žebříčky

  Jsme přední světová specializovaná univerzita a náš globální dopad je uznáván v prestižních oceněních a žebříčcích:

  • Cranfield byl v roce 2022 uznán britským úřadem pro studenty jako přední světový poskytovatel specializovaných služeb jako uznání naší celosvětové pověsti vysoce kvalitní výuky a trvalého vlivu našich absolventů na jejich profese a průmyslová odvětví.
  • V našem úsilí o udržitelnost jsme celosvětově mezi top 20 %. The Times Higher Education Impact Rankings 2023 zařadil Cranfield mezi 40 nejlepších světových za naše akce podporující 17. cíl udržitelného rozvoje OSN.
  • 88 % Cranfieldova výzkumu je předních světových nebo mezinárodně vynikajících (Research Excellence Framework 2021).
  • V žebříčku QS World University Rankings by Subject 2023 jsme v globálním žebříčku 30 nejlepších ve strojírenství – strojírenství, letectví a výrobě. Jsme také mezi 150 světovými nejlepšími v kategorii „Business and Management Studies“ a mezi 200 nejlepšími v kategorii „Environmental Sciences“.
  • Jsme šestinásobným vítězem prestižní ceny Queen's Anniversary Prize za další a vyšší vzdělávání.
  • Cranfield byl oceněn organizací The Center for World University Rankings (CWUR) v roce 2024 jako 8 ve Spojeném království za zaměstnatelnost.

  Kliknutím sem zobrazíte naše hodnocení a ocenění

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Swindon

   Swindon, Spojené království

   • Cranfield

    College Road, MK43 0AL, Cranfield

   • Cranfield

    Cranfield, Spojené království

    Otázky