Keystone logo
Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Úvod

foto s laskavým svolením Cracow University of Economics (CUE)

1

Cracow University of Economics (CUE) je největší ekonomická škola v Polsku a třetí největší univerzita v Krakově , hlavní polské akademické centrum. Byla první vysokoškolskou institucí v Polsku, která zavedla studium angličtiny na začátku alt = "90. léta. Absolventi CUE patří mezi nejúspěšnější v Polsku v sladění svých znalostí a dovedností s potřebami zaměstnavatele. Pro zahraniční studenty nabízíme speciálně navržené programy v angličtině . Univerzita má řadu mezinárodních kontaktů, protože fakulty a studentské návštěvy v zahraničí pro vědecké účely, jakož i zahraniční stáže a vzdělávací programy jsou jednou z priorit univerzity. V éře procesů znalostní společnosti a globalizace moderní ekonomika by měla být silně podporována vědou, aby mohla čelit výzvám mezinárodního trhu. Naše univerzita přebírá odpovědnost za přípravu Poláků a mnoha zahraničních studentů na práci na novém globálním trhu. Mezinárodní spolupráce mezi vědci a jednotlivci zapojenými do průmyslu je nejkritičtějším spojením, které je založeno na znalostech, kterých se dosahuje daleko za hranicemi Polska.

foto s laskavým svolením Cracow University of Economics (CUE)

133974_Kopiapawilonsportowy.jpg

Fakulty

Cracow University of Economics má čtyři fakulty, z nichž všechny mají plná akademická práva. Tyto fakulty - Ekonomická fakulta a mezinárodní vztahy, Fakulta managementu, Fakulta financí a Fakulta komodit - se skládají z četných kateder a kateder, nabízejí studentům i odborníkům různé studijní příležitosti a provádějí základní i aplikovaný výzkum. foto s laskavým svolením Cracow University of Economics (CUE)Fakta a čísla ="2>

2
 • Největší ekonomická univerzita v Polsku, která působí od 19alt = "25
 • čtyři fakulty
 • asi alt = "23 000 studentů
 • různé studijní programy v angličtině
 • about alt = "200 partnerů po celém světě
 • člen prestižních mezinárodních organizací (tj. Evropské univerzitní sdružení, Síť mezinárodních obchodních a ekonomických škol atd.)
 • Nachází se v Krakově - přední akademické centrum a velmi oblíbená turistická destinace

Místa

 • Kraków

  Rakowicka 27, 31-510, Kraków

  Otázky