Keystone logo
Corvinus University of Budapest CEMS Masters V Mezinárodním řízení
Corvinus University of Budapest

CEMS Masters V Mezinárodním řízení

Budapest, Maďarsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

* za program CEMS MIM v Corvinusu se neplatí žádné školné

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

CEMS Master in International Management je jednoletý program, který studujete v kombinaci s vaším titulem MSc z Corvinus Business School.

Mistr CEMS se obvykle koná ve druhém roce studia ve třetím a čtvrtém semestru. Pokud zahájíte magisterské studium v jarním semestru, program CEMS proběhne ve druhém a třetím semestru.

CEMS Master je navržen akademickými a obchodními vedoucími, aby propojil vysokoškolské vzdělání a praktické řízení a poskytl nahlédnutí do nejlepší praxe vedení.

Prvky CEMS MIM

1. Povinný semestr v zahraničí
Získáte příležitost studovat jeden semestr v zahraničí na partnerské univerzitě CEMS. Semestr v zahraničí může být v podzimním semestru nebo v jarním semestru.

2. Dva povinné kurzy (12 ECTS)
Pádový semestr: Globální strategie (6 ECTS)

Jarní semestr: Globální manažerská praxe (6 ECTS)

2. Volitelné předměty (33 ECTS)
Na Corvinus si můžete vybrat ze široké nabídky kurzů v obou semestrech, v zahraničním termínu si vyberete z volitelného portfolia CEMS partnerské univerzity.

3. Obchodní projekt (15 ECTS)
Obchodní projekt je skutečným obchodním problémem jednoho z našich firemních partnerů, který budete řešit v týmech na jaře.

4. Blokový seminář (3 ECTS)
Blokový seminář je týdenní intenzivní seminář na začátku podzimního semestru.

V roce 2019 bylo tématem Blokového semináře v CUB Digital Transformace podniků. Zde si můžete udělat obecný dojem o tom, jaký je seminář Block:

5. Dovedné semináře (2 ECTS)
Semináře zaměřené na dovednosti jsou intenzivní jednodenní nebo dvoudenní semináře zaměřené na praxi, kde rozvíjíte určitou dovednost s vedením firemních partnerů. Seminář o obchodních komunikacích je povinným prvkem podzimního semestru.

6. Stáž
Pro váš titul CEMS je nutná mezinárodní stáž minimálně 8 týdnů.

7. Druhý cizí jazyk
Pro zajištění schopnosti žít a pracovat v multikulturním prostředí budete muset absolvovat jazykový test nebo absolvovat jazykový kurz ve druhém cizím jazyce.

Proč CEMS?

Co ti práci přináší?

Různé prvky programu CEMS MIM vám pomohou spojit teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi. Během studia máte příležitost spolupracovat s firemními a sociálními partnery a CEMS Alumni prostřednictvím exkluzivních seminářů, obchodních projektů, akcí v síti a mezinárodní stáže. Síť CEMS Alumni vám během vaší kariéry pomůže s praktickými radami a mentorským programem.

V posledních letech se CEMS MIM stále více uznává. CEMS MIM byl Financial Times pravidelně zařazován mezi nejlepší manažerské programy a je známou značkou v korporátním světě.

Jaká je hodnota CEMS MIM?

Více než polovina HR manažerů tvrdí, že hlavními hybnými silami kariérního růstu jsou práce mimo pohodlí, zjišťování širokých zkušeností a vytváření sítí. V globálním kontextu sdílejí HR manažeři největší výzvy práce v zahraničí: pochopení nových kultur, řešení kulturních šoků, řešení jazykových dovedností a komunikačních problémů a budování nových vztahů. Program MIM oslovuje ty řidiče kariéry a kritéria, která personalisté hledají. Zkoumaní absolventi uvádějí, že mezi hlavní přínosy programu CEMS MIM patří (1) mezinárodní síť, mezinárodní přístup, (2) studium v zahraničí, (3) dobře uznávaný titul a (4) zdokonalení jazykových dovedností.

Co říkají společnosti o absolventech CEMS MIM?

Mezi klíčové diferenciace absolventů CEMS MIM patří: (1) skutečně mezinárodní profil a schopnost interakce a práce v otevřeném a mezikulturním prostředí spojené s (2) vynikajícími jazykovými dovednostmi, (3) přirozenými schopnostmi vedení, (4) ) podnikatelský duch spojený s (5) duchem vysoce spolupráce. Vedení také zdůrazňují schopnost absolventů CEMS rychle se integrovat do podnikového prostředí.

Poplatky

  • Školné: Za program CEMS MIM v Corvinusu se neplatí žádné školné.
  • Manipulační poplatek: 100 EUR splatné do centrály CEMS po přijetí do programu CEMS.
  • Poplatek za blokový seminář: 300 EUR (intenzivní seminář podzimního semestru).
  • Poplatek za seminář odpovědného globálního vedení: 100 EUR (intenzivní seminář jarního semestru).
  • Výměnný semestr: Studenti CEMS neplatí za výměnný semestr partnerské univerzitě CEMS školné.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy