Keystone logo
Cork English World

Cork English World

Cork English World

Úvod

o škole

Cork English World, vítězná škola Cambridge v Irsku, poskytuje kurzy, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům jazykové znalosti potřebné k efektivní a důvěrné komunikaci v angličtině. Naše kurzy také poskytují studentům dovednosti a strategie nezbytné pro výuku angličtiny mimo učebnu.

Cork English World se specializuje na kurzy anglického jazyka a učitelství pro učitele angličtiny jako druhého jazyka. Naše metody jsou založeny na více než 30 letech kombinované odbornosti a zkušeností.

Jako vůdce v oblasti výuky jazykových učitelů musí být CEW v popředí metodiky jazykového vzdělávání. CEW má základní personál 8 osob pod vedením Majellie Sheehan & Mireille Kingston. Naše zkušenosti jsou dokázány, čas od času se nám daří dosáhnout požadovaných výsledků.

Na Cork English World budete mluvit anglicky minimálně 20 hodin týdně ... plynulost v angličtině už není fikce!

Cork English World nabízí kurzy angličtiny v minimálně 6 úrovních od elementárního (A1) do pokročilého (C1) s maximálně 12 studenty v každé třídě.

Reference

"Děkuji vám za tento kurz. Měl jsem skvělý čas zde ve škole a v Corku obecně. Jsem velmi rád, že jsem si tuto školu zvolil. Chtěl jsem zlepšit svou angličtinu a rozhodně jsem to udělal a dostal jsem ještě mnohem více. "(Ekaterina, Rusko)

"Děkuji vám za všechno. V CEW jsem měl skvělý čas. Každý je opravdu milý a přátelský "(Maiko, Japonsko)

"Rozhodně bych doporučil CEW! Nebylo to pro mě jen informativní, ale opravdu zábavné. Měl jsem opravdu zábavný čas, neustále se těším, že se sem ráno dostanu "

(Romina, Německo)

Místa

  • Cork

    Crawford Business Park, Bishop St, Cork City, , Cork

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky