Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Úvod

Naviják CIID od CIID na Vimeo.

Web Copenhagen Institute of Interaction Design pořádá řadu vzdělávacích iniciativ

Naše vzdělávací aktivity představují integrované prostředí pro účastníky, učitele a zaměstnance, kteří mohou spolupracovat v multikulturním, multidisciplinárním ateliérovém prostředí. Škola přitahuje působivý a rozmanitý výběr mezinárodních hostujících fakult, kteří jsou ve svém oboru považováni za odborníky.

Neustále rozvíjíme naši definici interakčního designu prostřednictvím vyvíjející se povahy našich osnov. Studenti jsou vedeni filozofií „učení se praxí“ a přístupem zaměřeným na lidi a povzbuzují je, aby před vytvářením nápadů prozkoumali témata. Tyto koncepty jsou následně prototypovány v dobře vybavené laboratoři a dílně.

CIID poskytuje nový model vzdělávání, který je relevantní jak pro akademickou sféru, tak pro průmysl. Prostřednictvím kolaborativních průmyslových partnerství a průmyslových projektů jsou studenti vystaveni široké škále témat a kontextů reálného světa.

113158_1.jpg

Letní škola CIID po celém světě poskytuje účastníkům příležitost získat dovednosti a nástroje v oblasti designu a inovací prostřednictvím série 5denních workshopů. Tyto workshopy zajišťují přední mezinárodní odborníci z oblasti inovací, digitálních technologií a kreativního vedení. Je to pohlcující, ale kompaktní zážitek, který představuje příležitost prozkoumat možnosti designového myšlení, prototypování a adaptace nově vznikajících technologií. Je otevřený všem a má umožnit studentům a profesionálům ze všech prostředí využívat dovednosti a procesy interakčního designu ve své práci/projektech. Letní škola zatím probíhá v Dánsku, Kostarice a Indii a my jsme otevřeni tomu, abychom ji přenesli i do dalších regionů.

113161_2.jpeg

Profesionální programy CIID jsou intenzivní, vícedenní workshopy, které přicházejí na vyžádání pro společnosti nebo veřejnost ve velkých městech po celém světě. Naše kurzy, které vedli designéři a odborníci z oboru na světové úrovni, jsou vytvořeny tak, aby vám nebo vašemu týmu poskytly transformační podporu ve vašich znalostech, dovednostech, sítích a perspektivách kariéry do tří dnů nebo déle. Naše kurzy, postavené na základech designu a prototypů zaměřených na lidi, kladou důraz na aplikace v reálném světě a praktické, praktické budování dovedností. Intenzivně budete pracovat se svými vrstevníky a instruktory prostřednictvím kombinace přednášek, cvičení a zrychlených projektů.

113160_3.jpg

CIID Interaction Design Program (IDP) (1 rok) učí účastníky, jak navrhovat a implementovat produkty, služby a prostředí - v souladu s vizí CIID inspirovat akci k lepší budoucnosti. Věříme v rozmanitost zkušeností, myšlení a kultury - a předáváme dovednosti pro týmovou práci, komunikaci a spolupráci, nejen technické a designové dovednosti. Po přísném výběrovém řízení vybíráme lidi z celého světa, aby se zúčastnili našeho programu Interaction Design. Každý člověk s sebou přináší individuální dovednosti a IDP je efektivní platforma pro učení peer-to-peer. Kostariku jsme vybrali jako první místo pro Interaction Design Program mimo Dánsko, protože země je domovem ohromujících 6 procent světové biologické rozmanitosti. Díky tomu je ideálním místem pro zaměření na řešení zaměřená na život. Naším cílem je poučit se z progresivních inovací a stavět na nich, včetně skutečnosti, že region v současné době vyrábí více než 99 procent své elektřiny pomocí pěti různých obnovitelných zdrojů: vodní energie (78%), větrná energie (10%), geotermální energie (10%) , biomasa a sluneční energie (1%).

Místa

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, Dánsko

   Programy

   Otázky