Keystone logo
Conde Nast College MA Podnikání: Móda a kreativní odvětví
Conde Nast College

MA Podnikání: Móda a kreativní odvětví

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

30 Sep 2024

GBP 29 950 *

Na kampusu

* 24 950 GBP (UK) | 29 950 GBP (mimo Spojené království) včetně DPH

Připojte se k nám na online informační akce

Úvod

Tento program využívá bohaté odborné znalosti Condé Nast a jeho rozsáhlé sítě spolupracovníků v módním a kreativním průmyslu. Budete aktivně povzbuzováni k tomu, abyste se zapojili do spolupráce s profesionály a organizacemi v oboru, čímž budete podporovat neocenitelná spojení. Program hladce spojuje nezávislý výzkum se strukturovaným akademickým obsahem, obohacený o poučné přednášky a mistrovské kurzy pod vedením významných osobností z oboru. Budete vybaveni odbornými znalostmi Adobe Creative Suite, které rozšíří vaše profesionální kreativní komunikační schopnosti a vytvoří prostředí vedoucí k volnému toku inovativních nápadů.

Zejména Condé Nast College se může pochlubit jedinečným přístupem k významným osobnostem z oboru, včetně redakčních a obchodních týmů stojících za ikonickými publikacemi, jako jsou VOGUE, GQ, Glamour, Tatler, House & Garden, World of Interiors a WIRED. Tato jedinečná výhoda nám umožňuje kombinovat akademickou přísnost s vynikajícími průmyslovými propojeními a vytvářet tak vzdělávací prostředí jako žádné jiné. Tento program vám také poskytne přímý přístup k příslušnému profesionálnímu mentorovi z Condé Nast nebo širšímu módnímu a kreativnímu průmyslu, který je v souladu s vaším podnikatelským úsilím.

Na Condé Nast College of Fashion & Design je evidentní náš neochvějný závazek k přípravě na průmysl. Tento program je pečlivě vytvořen tak, aby prozkoumal krajinu podnikatelských příležitostí v módní a kreativní sféře, což z něj činí přitažlivou vyhlídku pro vás bez ohledu na to, z jaké minulosti jste.

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky