Keystone logo
Conde Nast College MA módní styling
Conde Nast College

MA módní styling

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

30 Sep 2024

GBP 29 950 *

Na kampusu

* 24 950 GBP (UK) | 29 950 GBP (mimo Spojené království) včetně DPH

Připojte se k nám na online informační akce

Úvod

Náš program MA Fashion Styling nabízí jedinečný zážitek zaměřený na průmysl, který studenty ponoří do umění módního stylingu, výroby a tvorby obrázků. Tento program, který má kořeny v hlubokých odborných znalostech Condé Nast, je dynamickou směsí strukturovaného akademického učení, praktických workshopů, vlastního výzkumu a podmanivých mistrovských kurzů vedených uznávanými lídry v oboru. Společně tyto prvky odhalují mnohostranný svět stylingu napříč tištěnými, digitálními a zážitkovými módními médii.

Nachází se v postgraduálním portfoliu módních médií akademie, které také zahrnuje magisterské programy v oblasti módní mediální strategie, módní žurnalistiky a kreativního směru pro módní média, absolvováním našeho MA Fashion Styling budete sdílet některé přednášky a projekty se svými protějšky v jiných módních médiích. magisterské programy. Tento přístup založený na spolupráci zajišťuje, že získáte holistické a dynamické porozumění odvětví módních médií.

Ve svém jádru je tento program o tom, aby vám umožnil stát se zkušenými odborníky v oblasti módního stylingu a tvorby image v odvětví módy a médií. Odemyká vám cesty k pochopení složitosti vývoje konceptů a výzkumu pro kreativní praxi, zvládnutí kreativních, koncepčních, komerčních a kritických dimenzí módního stylingu, získávání technických produkčních dovedností, kultivace schopnosti spolupráce a využití dovedností digitálního designu šitých na míru pro módní styling. . Kromě toho získáte vhled do dynamiky publika prostřednictvím rozmanité řady vzdělávacích příležitostí. Hlavním zaměřením MA Fashion Styling je tvorba vizuálního obsahu, tvorba obrázků a styling pro statické i pohyblivé obrázky.

Zejména Condé Nast College se může pochlubit jedinečným přístupem k významným osobnostem z oboru, včetně redakčních a obchodních týmů stojících za ikonickými publikacemi, jako jsou VOGUE, GQ, Glamour, Tatler, House & Garden, World of Interiors a WIRED. Tato jedinečná výhoda nám umožňuje kombinovat akademickou přísnost s vynikajícími průmyslovými propojeními a vytvářet tak vzdělávací prostředí jako žádné jiné.

Condé Nast College of Fashion & Design je majákem přípravy průmyslu. Konečným cílem programu je usnadnit bezproblémový přechod z akademické sféry do profesionálního zaměstnání pečlivým začleněním teorie a akademického studia do struktury průmyslové praxe. Jako student tohoto kurzu budete důvěrně obeznámeni s reálnými průmyslovými scénáři, které vás vybaví k neustálému zvyšování vašich znalostí a porozumění a kultivování nových dovedností na příkladnou úroveň po ukončení studia. Během programu vám bude také nabídnuta jedinečná příležitost zapojit se do čtyřtýdenní pohlcující pracovní zkušenosti, která je důležitou součástí vaší cesty profesního rozvoje.

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky