Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Úvod

Concordia University St Paul, založená v roce 1893, nabízí mezinárodním studentům přístup k vysoce kvalitnímu a cenově dostupnému vzdělání. Areál má přibližně 4 500 studentů a nachází se v Twin Cities of St. Paul a Minneapolis, MN, kde žijí téměř 4 miliony lidí a kde sídlí 15 společností z žebříčku Fortune 500.

Concordia University St Paul byla založena v roce 1893 a je zařazena mezi 100 nejlepších Midwest University podle US News and World Report.Zahraniční studenti budou mít prospěch z vysoce kvalitního vzdělání v kombinaci s příležitostmi CPT a OPT, které partnerská města poskytují.

Program MSITM připravuje studenty s dovednostmi obchodního vedení potřebnými k úspěšnému vedení týmů na pracovišti informačních technologií. Kurz integruje řízení podniku a rozvoj technických dovedností a připravuje absolventy s požadovanými dovednostmi a kompetencemi. Průměrná základní mzda za IT platy se pohybuje kolem 62 000 USD, přičemž kandidáti na magisterské studium vydělávají v nízkém rozmezí 80 000 USD. Americké ministerstvo práce předpovídá, že zaměstnanost IT manažerů vzroste od roku 2014 do roku 2024 o 15 %, což je více než dvojnásobek 7% tempa růstu u pracovních míst mimo IT. Univerzita nabízí atraktivní stipendia a kvalifikované zahraniční studenty, kteří zaplatí plné školné v oblasti 17 000 USD.

Pořadí

Univerzita se řadí na 106. místo mezi nejlepšími středozápadními regionálními univerzitami podle US News and World Report.

Mezinárodní stipendia

Stipendia založená na zásluhách až do výše 40 000 $ na vysokoškolské úrovni a 9 900 $ na postgraduální úrovni.

Kvalita výuky

S poměrem studentů k fakultě 16:1 nabízí univerzita každému studentovi individuální studijní zkušenost v přátelské komunitě.

Vyberte Programy

BS v účetnictví; BS v aplikovaných vědách; BS v biologii; BA v oboru Business Management; BS v oboru informatika; BS v environmentální vědě; BS v mezinárodních studiích; BS v matematice; BS v psychologii.

MBA; MBA (Management zdravotnictví); MS v řízení informačních technologií; MA v řízení lidských zdrojů; MS v ortotice a protetice; MA ve sportovním managementu

Požadavky na přijetí

Vysokoškolák: 5,5 IELTS (nebo ekvivalent) a středoškolský diplom s minimálně 2,5 GPA
Absolvent: 6,0 IELTS (nebo ekvivalent) a 3,0 GPA z akreditované univerzity.

Počáteční data

leden a srpen.

71377_11iStock-171247034.jpg
79398_CC2.jpg

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • West Saint Paul

    1282 Concordia Ave, , West Saint Paul

Otázky