Keystone logo
Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA) MPA V ŘÍZENÍ HOSPODÁŘSKÉ POLITIKY
Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

MPA V ŘÍZENÍ HOSPODÁŘSKÉ POLITIKY

New York, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MPA-EPM poskytuje předním tvůrcům politik a odborníkům dovednosti pro efektivní navrhování a provádění hospodářské politiky v tržních ekonomikách se silným důrazem na ekonomické problémy rozvojových zemí.

Studenti ročního programu MPA-EPM získávají dovednosti, které potřebují, aby se stali vysoce kvalifikovanými tvůrci politik a profesionály v tržních ekonomikách. Kurz aplikuje teoretickou přísnost společenských věd na praktické lekce ekonomiky a vědy o řízení prostřednictvím intenzivního studia skutečných úspěchů a neúspěchů hospodářské politiky.

MPA-EPM je nejvhodnější pro profesionály a tvůrce politik v polovině kariéry s minimálně 3letou praxí v ekonomickém rozhodování v institucích, jako jsou centrální banky, ministerstva financí, národní a mezinárodní rozvojové agentury a mezinárodní finanční instituce. Doporučuje se, aby se přihlásili i odborníci z finančního, poradenského a energetického prostředí.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy