Keystone logo
Colorado State University Online

Colorado State University Online

Colorado State University Online

Úvod

Online učení na Colorado State University

Canvas, výuková platforma CSU, vytváří intuitivní a snadno použitelné prostředí, které vám umožňuje dosáhnout výsledků učení v každém kurzu. V rámci Canvas můžete očekávat následující typy zdrojů a přiřazení:

Video

Zaznamenané přednášky ze živých relací na akademické půdě pro stejný kurz, který absolvujete

Instruktor přednáší videozáznamy ze své kanceláře nebo v terénu

Reálné (také známé jako synchronní) sezení, kde můžete mluvit s instruktorem nebo spolužáky prostřednictvím webové kamery a mikrofonu

Videa z online zdrojů

Zvuk

Podcastové nahrávky instruktora nebo jiné vyprávěné prezentace

Zvukové záznamy z online zdrojů

Text

Recenzovaný výzkum, články a časopisy

Příspěvky na blogu

Učebnice

Články z online zdrojů

Diskusní fóra

Hodnocení

Testy a kvízy

Projekty dokončené jednotlivě nebo jako součást týmu

Písemné, obrazové nebo zvukové úkoly

Proctoring nástroje

Instruktoři často používají proktoring, aby zajistili akademickou integritu hodnocení kurzu

Učení v jakémkoli prostředí vyžaduje určitou úroveň nezávislosti, motivace a řízení času. Náš online formát vám umožňuje sladit práci v kurzu s vaším osobním a profesionálním životem. V široké škále oborů jsme viděli, jak studenti z různých prostředí, věkových skupin a úrovní technologických dovedností uspěli při učení online.

Požadavky na technologie

Základní technologické požadavky na naše kurzy jsou minimální. Nejtypičtější je přístup k internetu (stolní nebo přenosný počítač, tablet, chytrý telefon atd.) A případně k webové kameře (obvykle mikrofon). Některé kurzy mohou vyžadovat další software k dokončení úkolů a spolupráci se spolužáky, všechny budou k dispozici online nebo v rámci kurzu.

Od koho se učíte

Online kurzy CSU jsou vyučovány stejnou fakultou a instruktory, kteří vyučují studenty na akademické půdě. Všichni naši instruktoři přinášejí do svých online kurzů základní znalosti, stejně jako jejich osobní zkušenosti a perspektivu. Z tohoto důvodu přicházejí naše online programy se stejnými výzvami, očekáváními a reputací jako programy na akademické půdě, což je důvod, proč po splnění požadavků na studium získáte stejný titul jako vaši kolegové na akademické půdě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Fort Collins

    Research Boulevard,2545, 80526, Fort Collins

    Programy

      Otázky