We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Colorado Mesa University

Colorado Mesa University

Colorado Mesa University

Úvod

Colorado Mesa University , založená v roce 1925, je komplexní regionální veřejná vysoká škola nabízející svobodná umění, odborné a technické programy na magisterské, bakalářské, přidružené a certifikační úrovni.

Ve společnosti Colorado Mesa jsme velmi hrdí na poskytování vzdělávacích příležitostí a nástrojů, které pomáhají studentům uspět v dnešním složitém a propojeném světě. Zaměřujeme se na poskytování kvalitních akademických programů, postavených na silném jádru svobodných umění, které podporuje zájmy studentů a regionální potřeby zaměstnanosti, a také na technické programy, které reagují na poptávku po odborné pracovní síle. Colorado Mesa je akreditována Komisí pro vyšší vzdělávání.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Grand Junction

    North Avenue,1100, 81501, Grand Junction

    Otázky