Keystone logo
Cologne University of Applied Sciences

Cologne University of Applied Sciences

Cologne University of Applied Sciences

Úvod

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd O Jeho zhruba 22500 studentů a čtyři kampusy ve třech městech, aby Cologne University of Applied Sciences (CUAS) největší svého druhu v Německu.

Nicméně, velikost není jediným faktorem, který odlišuje CUAS od většiny ostatních německých univerzit aplikovaných věd: Academic rozmanitosti, široké výzkumné činnosti a mezinárodním zaměřením jsou naše silná stránka. Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd se domnívá, sama moderní typ vysokoškolských institucí, neboť je schopen podporovat doktorské studium v ​​hvězdných programů. Zároveň klademe velký důraz na praktické zkušenosti pro naše studenty všech oborů.

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd je členem UAS7 - strategická aliance sedmi vynikajících univerzit aplikovaných věd v Německu - a zakládajícím členem Severní Porýní-Vestfálsko univerzity Innovation Alliance. Kromě toho, že je řádným členem Evropské asociace univerzit (EUA).

CUAS je žádný cizinec pro Corporate Social Responsibility (CSR): To byla certifikována jako pro rodiny s dětmi univerzity a instituce se silným zaměřením na životní prostředí v souladu s evropskou environmentální řízení podniků a auditu (EMAS), jakož i ISO 14001.

Mezinárodní vazby Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd pěstuje dobré vztahy nejen v rámci německého akademického prostředí, ale také na mezinárodní úrovni. V současné době se může pochlubit partnerství s asi 290 zahraničních vysokých školách a podporovat mobilitu studentů prostřednictvím širokého spektra studia / pobyt-v zahraničí programy a možnosti financování.

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd nabízí několik magisterských studijních programů vyučovaných výhradně v angličtině. Jedna třetina z našich zahraničních studentů pochází ze zahraničí: Afrika, Amerika, Asie a Austrálie.

Fakta a čísla

Celkový počet studentů (zimní semestr 2013/2014) - 22624 Zaměstnanci - 1500 Profesoři - 414 Bažanti studenti - 5387 Degrees - 80 Bakalářské programy - 39 Kariéra integrované programy - 4 Magisterské programy - 37 Rozpočet (2013) - 160 milionů eur Externí financování - více než sedmnáct milionů eur

Místa

  • Cologne

    Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) Cologne University of Applied Sciences Betzdorfer Straße 2 50679 Cologne Germany

    Otázky