Keystone logo
College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

Úvod

O'Sullivan College je malá nezisková vysoká škola nabízející studentům personalizované služby v osmi (8) konkrétních studijních programech, pro které si vysoká škola získala vynikající pověst.

Od svého založení v roce 1916 se O'Sullivan College nachází v samém srdci centra Montrealu, v těsné blízkosti velkých a středních podniků, které nabízejí studentům stáže v rámci jejich školení pro skutečný svět podnikání.

Kromě toho, že škola nabízí studentům řadu personalizovaných služeb, čímž vytváří ideální podmínky pro studium, poskytuje studentům nejnovější vybavení pro zvýšení produktivity jejich studijních zkušeností.

To, co O'Sullivana skutečně odlišuje od ostatních vysokých škol, jsou úzké vztahy mezi studenty, učiteli a administrativními pracovníky. Se studenty se zachází jako s jednotlivcem s jedinečnými potřebami a aspiracemi. Bez ohledu na to, kde se studenti nacházejí doma, v Kanadě nebo v zahraničí, všichni, kdo přijdou do O'Sullivanu, zažívají zvláštní pouto s ostatními, které zvyšuje jejich studijní zkušenosti.

Místa

 • Montreal

  Rue de la Montagne,1191, H3G 1Z2, Montreal

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky