Keystone logo
College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

Úvod

Na College of Saint Mary věříme v sílu vzdělávání, která pomáhá ženám realizovat jejich potenciál, identifikovat silné stránky vedení a nacházet naplnění v kariéře a životě.

Byli jsme založeni Sestrami milosrdenství a inspirováni naším posláním, věnujeme se akademické dokonalosti a možnostem učení se službám, které pomáhají ženám rozvíjet větší pocit sebe sama a sebeúcty a sebevědomí, které mohou vzít do světa, aby se změnily pro všechny.

Vítáme studenty ze všech světových náboženství a z celé země. Nabízíme cenově dostupné studijní programy v širokém spektru současných předních oborů, jako je ošetřovatelství, pracovní terapie, studium lékařských asistentů, výuka se specializacemi, výuka pro osoby měnící kariéru, podnikání s důrazem na analytiku a strategickou komunikaci, právní studia a další. A poskytujeme solidní základ pro vzdělávání v oblasti svobodných umění pro všechny tyto obory s příležitostmi studovat zde také výtvarné a divadelní umění.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky