Keystone logo
College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

Úvod

Proč CLB?

Mysli globálně

Globalizace dramaticky ovlivnila všechny aspekty profesionálního života. Proto jsou pro úspěch v obchodní a právní oblasti zásadní mezinárodní zkušenosti a globální působnost. Na CLB se snažíme nabídnout našim studentům širokou škálu mezinárodních programů, abychom je mohli lépe vybavit na neustále se měnící a rychle se rozvíjející globální ekonomiku. V rámci těchto programů se studenti účastní vzdělávacích delegací do velkých obchodních měst na světě, kde studují ve společných kurzech a účastní se bilaterálních výzkumných projektů na zahraničních univerzitách.

Naše fakulta

Podle izraelského Národního průzkumu studentských odborů byl CLB nejlépe hodnocen ve vzdělávacích programech, kvalitě lektorů a celkové spokojenosti. To spolu s multikulturním a rozmanitým tělem studentů vytváří energické a vzrušující vzdělávací prostředí.

Členové fakulty CLB jsou lídry ve svém oboru, získali doktorské tituly a postgraduální studium na nejlepších univerzitách na světě, včetně Harvardu, Stanfordu, Kolumbie, NYU, Berkeley, Chicaga a Oxfordu.

Jsou nedílnou součástí živé akademické arény na CLB, kde se koná špičkový výzkum, stimulující workshopy, vědecké publikace a mezinárodní konference.

Naši studenti

Multikulturní a rozmanitý studentský sbor CLB, individuální péče a přátelské a podpůrné prostředí umožňuje každému studentovi dosáhnout svého potenciálu. V době, kdy studenti opouštějí naše dveře, jsou plně vybaveni pro získání absolventských titulů nebo pro vstup do profesionální arény v mnoha předních společnostech nebo společnostech v Izraeli i na pozicích ve veřejném sektoru.

Komunitní dosah

CLB učí studenty myslet globálně, ale jednat lokálně. Aby podpořila další hodnoty, které si izraelská společnost váží, a budovala lepší budoucí pracovní sílu, podporuje CLB aktivismus profesionální komunity a odborníky, kteří jsou vzdělaní, kvalifikovaní a společensky odpovědní v obchodní, právní a veřejné sféře. Studenti CLB vytvořili prostřednictvím našich právních klinik důležité národní a mezinárodní precedenty, jako je zrušení izraelského zákona o privatizaci věznic; ochrana žadatelů o azyl; a uvedení na veřejnou agendu hlavní sociální otázky, jako jsou izraelské zdroje zemního plynu a rovné příležitosti ve vzdělávání.

Zaměřeno na váš úspěch

Kariérní centrum, poradenství je prováděno profesionálně zkušeným týmem, jeden po druhém v souladu s potřebami studenta. Proces zahrnuje osobní mentoring, pomoc s přípravou životopisu, přípravu na pohovory prostřednictvím simulací, odborné přednášky, návštěvy předních společností a veletrhy pracovních příležitostí.

Další součástí činnosti Kariérního centra je Rada pro pracovní příležitosti CLB se stovkami pracovních příležitostí pro studenty a absolventy CLB.

Místa

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky