Keystone logo
© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Úvod

O Coaching for Change

Cvičíme trenér a mentor jednotlivců, aby se stali vedoucími změn v řízení směrem k štíhlejší, inovativní a neustále se zlepšující organizaci. Máme osvědčené zkušenosti s tím, že pomáháme klientům výrazně snižovat náklady a zároveň udržovat výkon v oblasti bezpečnosti, kvality, nákladů, dodávek, produktivity a morálky.

Vybudovali jsme síť spolupracujících poradců, která se blíží k 60 osobám. Naši konzultanti mají zkušenosti s viděním a vyvíjením osvědčených postupů v rámci shingho-vyhrávajících podniků. 90% pracovalo v Toyotě na úrovni vedoucího týmu nebo vyšší. Přinášíme "odlišný způsob myšlení" od tradičního managementu. Jsme "praktičtí" na pracovišti a děláme vše, co je potřeba, abychom zajistily rychlé udržitelné změny. To neznamená, že by se vlastnictví nemělo odvíjet od personálu uvnitř systému nebo od vedoucích osob s vnitřní změnou.

Klienti, se kterými rádi pracujeme, neposílejte někoho na školení, aby se vrátili zpět do práce - jako obvykle. Chtějí dělat rozdíl a my taky! Náš ethos a portfólio jsou navrženy tak, aby řídily skutečné učení pomocí nových nástrojů, technik a metodik na pracovišti.

Jsme odhodláni dodržovat standardy a profesionalitu navržené Chartered Management Institute. Dodáváme konzultační kvalifikaci prostřednictvím Institutu Business Consulting (součást Chartered Management Institute). Jediný profesionální subjekt ve Velké Británii, který se věnuje podpoře nejvyšších standardů managementu a excelence v oblasti vedení.

Jsme schváleným centrem s Ústavem vedení a managementu. Největším britským zadávacím orgánem pro získání vedoucích a manažerských kvalifikací a Chartered Management Institute, který nabízí širokou škálu kvalifikací a schválených programů zaměřených na změnu vedoucích pozic, koučování a zlepšování obchodních postupů.

Jsme zaměřeni na udržitelnou změnu ve sledování excelence a uznáváme to!

Místa

 • Derby

  Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

 • Doha

  Doha, Katar

  Programy

   Otázky