Keystone logo
CMI Business School

CMI Business School

CMI Business School

Úvod

Díky našemu závazku je CMI signatářem Global Compact a členem akademické sítě OSN PRME (Principles for Responsible Education in Management) pro podporu společenské odpovědnosti a udržitelnosti. CMI je institut v neustálém vývoji, který poskytuje nejnovější pokroky v odpovědném řízení společností a organizací . Naši prestiž a závazek podporují subjekty, jako je Španělská asociace manažerů sociální odpovědnosti (DIRSE)

V současné době je v našem katalogu nabízíme pět magisterský titul s vlastním stupněm a studenti mají možnost zvolit modality, který nejlépe vyhovuje jim se zbytkem svých aktivit, budou moci vybrat mezi face-to-face týdně, face-to- tvář dvoutýdenně smíšená nebo 100% online.

poslání

Cílem existence SRS je přispět k probuzení společnosti k vytvoření nového a lepšího světa prostřednictvím výzkumu, vývoje a inovací a integrálního vzdělávání člověka.

Vycházíme z nového tréninku v organizačním řízení, který umisťuje základní pilíř do integrity lidské bytosti a do odpovědnosti všech lidí se společností a přírodou, přispívá k řešení problémů naší doby.

vyhlídka

Budoucí plány WCC mají přispět globálně k dosažení společnosti v míru a harmonii se životním prostředím prostřednictvím formování vědomých vůdců, tedy plných a odpovědných.

Vize CMI je být globálním měřítkem ve výuce, poradenství a podnikání, které souvisí s vedením a vědomým řízením lidí a organizací.

Místa

  • Madrid

    Calle López de Hoyos 9, 1º dcha,, 28006, Madrid

Otázky