Keystone logo
The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

Úvod

CLI založili dva bratři, kteří žili, pracovali, a studoval v Číně pro kombinovaným 18 let. Po uznání Číny rostoucí význam ve světě, oni spojili své talenty nabídnout studentům jedinečnou cestu k učení čínské a porozumění ČLR přes ponoření.

Od svého založení, CLI hostil stovky studentů z více než 30 zemí a několik nejlepších světových univerzit, včetně Harvard, Yale, Oxford, Columbia, a mnoho dalších. CLI byl vystupoval v The Washington Post, China Daily, a vzdělávacích časopisy po celé zemi, a nyní zaujímá své vlastní 5-příběh, školící centrum v krásném jižním městě Guilin. V roce 2012, Frommer cestovní průvodce doporučuje CLI jako jeden z nejlepších čínských programů v Číně.

Guilin byl vybrán jako domov CLI pro celou řadu důvodů - je teplo; je to malý a jednoduchý pro navigaci, s populací jen pod jeden milión; místní obyvatelé jsou přátelští a poutavé; Místní kuchyně je vynikající; a seznam pokračuje.

Snad nejdůležitější důvod Guilin byl vybrán jako CLI doma je krása a kulturní bohatství města. V Číně, Guilin byl slavný pro své přírodní krásy pro více než tisíc let. Přijet do Guilin cítí jako cestování do tradiční čínské tušové malby. To se nedá přesně popsat Guilin je z jiného světa horské krajiny se slovy - jeho scenérie je ten, který musí být vidět.

Místa

  • Guilin

    31 Chaoyang Xilu Guilin, Guangxi, China 541004

    Otázky