We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Clemson University College of Education

Clemson University College of Education

Clemson University College of Education

Úvod

Vysoká škola pedagogická na Clemson University je transformační lídr v oblasti systematického zlepšování vzdělávání, počínaje narozením. Školíme učitele, poradce a vedoucí pro školy P-12; připravit poradce pro službu v komunitách; školit odborníky, administrátory a učitele pro záležitosti studentů, aby sloužili ve vysokoškolském vzdělávání; a připravit odborníky na školení a rozvoj pro podnikání a průmysl. Ale děláme ještě víc. Zítřejší pedagogy zapojujeme do vysoce kvalitního výzkumu a profesionálního učení, které jim pomohou změnit svět.

Vysoká škola vzdělávání se věnuje zlepšování vzdělávání a rozvoje všech studentů, zejména studentů v komunitách s nedostatečným počtem studentů. Formujeme nejen životy jednotlivců; také pomáháme transformovat rodiny a komunity. Vidíme významnou roli naší školy v ekonomickém rozvoji našeho státu a národa a přijímáme Clemsonovu misi na udělování pozemků, která má zlepšit život občanů Jižní Karolíny.

Vysoká škola vzdělání zahrnuje tři akademická oddělení - vzdělávání a lidský rozvoj; Rozvoj vzdělávacího a organizačního vedení; a Výuka a učení - a pedagogická škola Eugena T. Moora, která je domovem celonárodně proslulé učebny a klinického výcviku předškolních učitelů, profesionálního mentoringu učitelů v rané kariéře a špičkového dalšího vzdělávání učitelů v praxi. Škola je pojmenována po zesnulém Eugenovi T. Moorovi, absolventovi Clemson University z roku 1949, který svůj dospělý život zasvětil vzdělávání jako učitel, trenér a ředitel ve Florentském kraji, SC V roce 2002 Darla Moore, dcera Eugena T. Moora, a Richard Rainwater dal Clemsonovi dárek ve výši 10 milionů dolarů, aby pojmenoval školu na počest jejího otce.

Výkon uchazečů na Vysoké škole pedagogické je silný a jsme odhodláni dodržovat náš koncepční rámec. Jsme celostátně akreditováni státem Jižní Karolína, NCATE (nedávno jsme se spojili s TEAC, abychom se stali CAEP) a CACREP. Naše programy přípravy učitelů, gramotnost a vzdělávací a vzdělávací programy pro vedení a dozorce jsou celostátně uznávány jejich specializovanými profesními asociačními standardy.

Přijímáme závazek k rozmanité fakultě, zaměstnancům a studentským sborům a poskytujeme všem různorodé zkušenosti v rámci našich programů. Na College of Education je umístěn celostátně uznávaný program Call Me MISTER®, stejně jako Centrum Charlese H. Houstona pro studium černých zkušeností ve vzdělávání. Také zde sídlí Národní středisko / síť pro prevenci před odchodem a školicí středisko Reading Recovery® a Early Literacy Training Center v Jižní Karolíně.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Clemson

    Sikes Hall,105, 29634, Clemson

    Otázky