Keystone logo
Clarke University

Clarke University

Clarke University

Úvod

Clarke University se přesunula do 21. století s působivou tradicí excelence ve vzdělávání. Clarke byla založena v roce 1843 a je pojmenována po irské ženě Mary Frances Clarke, která založila kongregaci řeholnic, Sisters of Charity of the Blessed Virgin Mary (BVMs). Když v roce 1843 komunita dorazila do říčního města Dubuque, byla průkopnickým územím. Město se v průběhu let radikálně změnilo, zatímco jeho živost a krása řeky Mississippi zůstávají.

Clarke University během svého růstu a změn zůstala „progresivní s dobou“. Jak se vyvíjely nové programy, Clarke nadále vyzýval a podporoval studenty, kteří jsou srdcem instituce, v jejich intelektuálním a osobním růstu. Clarke je známý svou dlouhou tradicí excelence ve vzdělávání a jeho studenti, učitelé a zaměstnanci spolupracují na udržení a posílení tohoto dědictví.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    Otázky