Keystone logo
Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Úvod

Mezi zvlněnými kopci západní Pensylvánie je Clarion University, která je domovem 4 400 studentů. Tito odvážní, sebevědomí studenti budují světlou budoucnost prostřednictvím náročných akademických pracovníků a různých zájmů a také ve spolupráci s městem 5300 lidí, kteří je objímají.

Clarion University of Pennsylvania poskytuje možnosti transformačního celoživotního učení prostřednictvím inovativních, celostátně uznávaných programů poskytovaných v inkluzivních prostředích zaměřených na studenty.

Studenti přijmou učení v našem malebném areálu Clarion, který se vyvinul od jeho počátků v roce 1867, a v našem rostoucím a oslavovaném kampusu Venango v Oil City. Studenti mají také možnost získat tituly prostřednictvím Clarion Online, zavedeného národního lídra v online vzdělávání. Fakulta Clarion jsou zkušení online pedagogové, kteří během pandemie COVID-19 usnadnili studentům přechod na dálkové studium.

Clarion připravuje své studenty v oboru podnikání, vzdělávání, zdravotnictví, vědy a umění s malým poměrem studentů k fakultám a národně a mezinárodně akreditovanými programy. Clarion University of Pennsylvania je od roku 1948 nepřetržitě akreditována komisí Středního státu pro vysokoškolské vzdělávání.

Možnosti stáží a studia v zahraničí rozšiřují obzory studentů.

Finanční pomoc a stipendia umožňují studentům využívat vzrušujících vzdělávacích příležitostí. Více než 80 procent našich studentů dostává nějakou formu finanční pomoci. Kromě více než 175 akademických programů si studenti Clarion University užívají také obohacující osobní život. S více než 170 studentskými organizacemi, včetně akademických, atletických, intramurálních, řeckých, politických, multikulturních, servisních a zájmových skupin, se studenti stávají jednotlivci a vůdci společnosti Clarion. Prostřednictvím těchto akademických a studentských životních příležitostí naši studenti komunikují s ostatními studenty ze 45 států a 14 zemí.

Studenti žijí v apartmánech na akademické půdě a v blízkých bytech přidružených k univerzitám, všichni běžně hlídáni univerzitní policií. Sortiment stravovacích zařízení zahrnuje Eagle Commons (studentská jídelna), Starbucks, food Courty a kavárny. Hlavní ulice lemovaná specializovanými obchody a místními kavárnami je jen pár kroků od našeho kampusu Clarion, což umožňuje studentům být nedílnou součástí komunity. Je zajištěna autobusová doprava po Clarionu a služby mnoha místních maloobchodních prodejen a restaurací.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Clarion

    Wood Street,840, 16214, Clarion

    Programy

      Otázky