Keystone logo
Claremont Graduate University Institute of Mathematical Sciences (IMS) MS ve finančním inženýrství
Claremont Graduate University Institute of Mathematical Sciences (IMS)

MS ve finančním inženýrství

Claremont, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Science in Financial Engineering (MSFE), nabízený společně Ústavem matematických věd a Drucker School of Management, poskytuje flexibilní interdisciplinární učební plán, který vám umožní přizpůsobit studium tak, aby odpovídalo vašim profesním cílům. Jeho charakteristický znak: úzká integrace managementu a matematiky.

Program MSFE vám poskytuje dovednosti pro vytváření a hodnocení složitých finančních produktů, které vám pomohou stát se strategickým lídrem v oboru. Při integraci manažerských konceptů a aplikací budete čerpat z nástrojů z aplikované matematiky, statistik a finanční a ekonomické teorie. Náš program patří mezi 30 nejlepších programů finančního inženýrství na národní úrovni a poskytuje našim absolventům vynikající přípravu na kariéru v oblasti řízení rizik, investic, bankovnictví, podnikových financí, zajišťovacích fondů, derivátů a dalších.

PROGRAMOVÉ VYSÍLAČE

Flexibilní interdisciplinární učební plán s možnostmi na plný a částečný úvazek vám umožní přizpůsobit studium tak, aby odpovídalo vašim profesním cílům v rámci kvantitativního financování.

Učte se od výzkumných pracovníků a zkušených odborníků s odbornými znalostmi od řízení rizik až po finanční technologie (FinTech) a další.

Rozšiřte svou tržní hodnotu přidáním koncentrace v analytice dat nebo fintech, nebo absolvováním dvojího titulu v matematice.

Studenti finančního inženýrství se mohou přímo přihlásit na dvouletý duální program MSFE / MS v matematice.

Studenti finančního inženýrství mají příležitost účastnit se klientských projektů prostřednictvím programu Klinika inženýrské a výpočetní matematiky.

Náš program MSFE je označen STEM, což umožňuje mezinárodním absolventům programu zůstat v USA po dobu 36 měsíců po ukončení studia a absolvovat pracovní školení.

Absolventi MSFE pokračují ve vedoucích pozicích v některých z nejvýznamnějších finančních společností a společností na světě, jako jsou Goldman Sachs, Barclays a AIG.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy