Keystone logo
© Carrianna Field
City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

Úvod

námi

Jazyková škola City Hall School of Languages začala fungovat v roce 2006, jak je škola angličtiny a španělštiny pro cizince.

V současné době vzhledem k současné poptávce po jazyky a díky akademické přípravě našich učitelů, zajišťujeme také intenzivní kurzy v němčině, francouzštině, italštině a ruštině.

Jsme akademie vizionář a neustále se vyvíjející znalosti jsme ukázali, přizpůsobit se požadavkům a potřebám. Tak jsme se stali průkopníkem soukromá škola v Leónu v adaptaci tradiční vzdělávací systém s nejnovějšími technologiemi. Máme k dispozici moderní jazykovou laboratoř, potřebné a nezbytné pro konkrétní zlepšení orálního kompresní nástroj. Kromě toho jsou všechny naše učebny vybavené interaktivními tabulemi a utilit, které poskytují nekonečné zdroje obohatit tradiční třídu a vytvořit interaktivní výuku, která pozitivně ovlivňuje naučit jakýkoli jazyk.

Naše práce je systém pro udržení malých skupin maximálně šest studentů ve třídě, s cílem zajistit kvalitu výuky dětí i dospělých. S tímto počtem studentů ve skupině můžeme poskytnout individuální pozornost, přizpůsobit učební tempo a specifickým potřebám každého studenta.

Vylepšená student, který má také rozlišovat gramatické třídy, kvalifikovanými učiteli, z diskuse, vyučují rodilí učitelé.

Díky těmto technologických a lidských zdrojů se nám podařilo pracovat nezávisle na čtyřech dovednostech jazykového vzdělávání a tím vytváří rovnováhu, která výrazně zlepšuje konečný výsledek, který dostane student.

umístění

71679_1.jpg

Místa

  • León

    Paseo de Salamanca, 31 bajo, , León

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky