We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Úvod

Vítáme Vás na City & Guilds v Londýně umělecké školy, ne-pro-profitovat, specialista vysoká škola zaměřuje na výuku a inspirovat další generaci kreativních profesionálů. Zajišťujeme důležitou alternativu k jiným modelům uměleckých a řemeslných vysokoškolské vzdělání ve Velké Británii.

Všechny naše kurzy mají prokazatelné zkušenosti a jsou široce respektován. Nabízíme vysokoškoláka a postgraduální kurzy v oblasti současného výtvarného umění (BA (Hons) a MA), ochranu kulturních statků (BA (Hons) a MA), a historické řezba (diplom a postgraduální diplom), stejně jako Foundation Diploma v umění and design. Běžte na jednotlivé programové stránky se dozvědět více o našich kurzech.

Zatímco naši poplatky jsou v souladu se standardními britských stupňů, máme závazek k dosažení vysoké úrovně kontaktního času s lektory, z nichž všichni jsou aktivními odborníky. Nabízíme také značný počet stipendií a stipendií studentům pomoci financovat svá studia, a to díky širokému spektru štědrých mecenášů, kteří uznávají závazek umělecká škola má k dokonalosti. Studenti na našem BA (Hons) samozřejmě mohou mít nárok na vládou financované studentské půjčky.

Výuka Náš tým poměrům studentů jsou velkorysé a výuku na všech kurzů se koná v rámci týdne. Výuka je vedena umělci a odborníky na vrcholu svých profesních oborů, kteří společně poskytují pestrý a dynamický rozsah odborných znalostí a stanovisek. Specialista povaha ZUŠ znamená, že se můžeme zaměřit na excelenci a poskytuje pozornost one-to-one naše předměty potřebují. Věříme v zvědavosti, ambicí a učení prostřednictvím tvorby. Každý student prosazovány a podporovány překonat jejich vlastní očekávání.

Vzdělávání nabízíme, je oba široký a hluboký. Spojíme dovednosti založené na výuku s kontextovými Art historií přednáškách a seminářích, které využívají londýnských muzeí a galerií jako klíčový zdroj pro pravidelné cílených studijních cest. Kresba je základem všech našich kurzů s vyhrazeným kresba Studio přístupných pro všechny, zatímco plodné cross-opylování předmětů pomáhá studentům rozvíjet hluboké porozumění jejich praxe.

Polohou i vybavením Byli jsme na našich stránkách Kennington od roku 1879, který nyní obsahuje gruzínské terasu a účelové viktoriánské studia se nachází naproti Kennington stanice metra, spolu s velkými flexibilními studiových prostor pro nadaci diplom v sousedním 1930 ex-skladové budovy. Máme londýnských galerií a muzeí v dosahu, s Národní galerií jen pár zastávek a oba východního konce galerií a muzeí South Kensington jen 20 minut jízdy metrem, dojedete od hotelu. Tato oblast jižního Londýna se rychle stává kulturní čtvrti s Newport Street Gallery Damien Hirst je, plynárny, Beaconsfield a mnoha dalších galeriích jen kousek pěšky. Náš vztah síť s kulturními organizacemi, muzeí a galerií je rozsáhlá a jak lokální (Londýn) a globální, včetně partnerství v Benátkách, Tokiu a Berlíně.

Jsme si vědomi centrálnost studiu jako prostor pro kreativní usilovat o to, analýzu a experimentování, a studenti jsou přiděleny vyhrazené pracovní prostory, které podporují jejich intenzivní, se zaměřil i na plný úvazek praxe. Každá oblast pracovního prostoru je navržen s praxí studenta na mysli, zda se jedná studio vysokým stropem umělců s přirozeným světlem severní, nebo zachování výzkumné laboratoři. Kromě toho mají studenti přístup k odborníka běh odborné zdroje a dílen, včetně výkresové studiu, tiskové místnosti, dřevo dílna, odlévání dílny, skleněné dílny, Sackler knihovny a IT studiu, stejně jako přístup do malých specializovaných zařízení, jako jsou slévárny , keramické pece a fotografické temné komory.

Podpory a sociální Působíme v lidském měřítku s cca 230 studenty a 80+ pedagogických pracovníků. To nám umožňuje spolupracovat s našimi studenty jako odlišných a významných členů naší živé a poutavé tvůrčí komunitu. Staráme se o individuální pokrok a zůstat v aktivní komunikaci s našimi absolventy, z nichž mnozí jsou lídry ve svých oborech. Studenti také těžit ze spolupráce s předními dědictví, kreativní a umělecké související s institucemi a iniciativami, které poskytují příležitosti pro dobrovolnou pracovní zkušenost, pořizování a představí práce studentů.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Otázky