Keystone logo
© Eva Dang
City University of London

City University of London

City University of London

Úvod

City , Londýnská univerzita je zvláštní místo. S obratností a odhodláním využíváme vzdělání, výzkum a podnikání, abychom více než sto let transformovali životy našich studentů, naší komunity a světa.

Akademická excelence pro podnikání a povolání

Jsme přední mezinárodní institucí a jsme odhodláni k akademické excelence a zaměřili se na podnikání a povolání.

Vysoce hodnocená instituce

Jsme hrdí na kvalitu našeho vzdělávání, výzkumu a podnikání a na naše vysoké hodnocení v nedávných průzkumech. City je:

  • v top 15 ve Velké Británii pro vyhlídky absolventů ( Times a Sunday Times University Tabulka 2017 )
  • 27. ve Velké Británii v tabulce tabulek ( Times Higher Education ) spolu s předními univerzitami Russell Group

Přední světový výzkum

Výzkumný Excellence Framework (REF) 2014, cvičení k posouzení kvality výzkumu na všech britských vysokoškolských výzkumných institucí, hodnotilo 75,7% z City podání je jako ze světově proslulé 4 * (23,3%) a na mezinárodní úrovni výborná 3 * (52,4 %).

Živé mezinárodní společenství

Náš výhled je skutečně globální. Vítáme studenty, akademické pracovníky a profesionální pracovníky z celého světa, pracujeme na mezinárodní úrovni excelence v oblasti výzkumu a kultivujeme rostoucí síť mezinárodních výzkumných partnerství.

Poloha v centru Londýna

Nacházíme se v samém srdci Londýna , v dosahu několika centrálních stanic metra a jen pár zastávek od britské knihovny a West End. Jsme pár minut od náměstí Square - londýnské světově proslulé finanční čtvrti - a centrály finančních a profesních institucí, velkých uměleckých komplexů a mediálních kanceláří, výukových nemocnic a specializovaných lékařských výzkumných center.

Od našeho založení před více než stoletím jsme si vždycky užívali hluboké spojení s Londýnským City . Primátor Londýna je rektor City a mnoho City of London nekrytý společnosti jsou dlouholeté příznivci City .

Místa

  • London

    City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

Otázky