Keystone logo
CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Úvod

CIES NABÍZÍ ŘEŠENÍ ZALOŽENÁ NA VÝZKUMU A PROGRAMY AKADEMICKÉHO A VÝKONNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ PRO SVĚT SPORTU

CIES - International Centre for Sports Studies je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

S využitím multidisciplinárního přístupu CIES poskytuje sportovnímu světu výzkum, špičkové vzdělávání a poradenské služby s cílem překonat složitost sportu v dnešní společnosti a zlepšit jeho řízení a řízení napříč všemi sporty.

Jako mezinárodní centrum si CIES udržuje kvalifikovaný a různorodý personál a neustále rozšiřuje svá partnerství s jednotlivci, univerzitami a sportovními organizacemi po celém světě.

Naše mise

CIES podporuje neustálý pokrok a udržitelný rozvoj v řízení sportu po celém světě tím, že plně využívá svou mezinárodní síť partnerů. Aktivně podporujeme průběžnou výměnu znalostí a zkušeností od všech našich partnerů v oblasti výzkumu a vzdělávání. CIES je místo, kde se akademický výzkum setkává s praktickým řízením, jehož výsledkem jsou řešení založená na výzkumu, která lze přizpůsobit místním potřebám a požadavkům.

Místa

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Spojené království

  • Milan

   Milan, Itálie

   Otázky