Keystone logo
Chung Hua University

Chung Hua University

Chung Hua University

Úvod

Univerzita Chung Hwa byla založena v roce 1990. Podle pečlivého plánování představenstva a školních dozorců má škola následující úspěchy a vlastnosti:

Zaměstnanostně orientované tři střední školy

Podle posledních průzkumů ministerstva školství, 104 Manpower Bank a 1111 Manpower Bank, mají absolventi Univerzity Chung Hwa tři nejvyšší výkony „vysoké míry zaměstnanosti, vysokého platu a vysoké spokojenosti firem“.

Mezi nimi je míra zaměstnanosti studentů naší školy první na komplexní univerzitě s vynikajícími dotacemi na výuku ministerstva školství. Podle 104 statistik Human Bank je průměrný plat více než poloviny absolventů vyšší než průměrný plat absolventů národních soukromých univerzit a je zařazen na 5 po sobě jdoucích let. 1111 Human Banking Corporation je nejspokojenější s top 10 soukromé vysoké školy.

Jediná soukromá univerzita v oblasti Zhumiao, která získala mezinárodní dvojitou certifikaci AACSB a IEET

Univerzita Chung Hwa je jedinou soukromou univerzitou v oblasti Zhuzhumiao, která byla akreditována Americkou asociací pro podporu mezinárodních obchodních škol (AACSB) a Čínskou společností inženýrského vzdělávání (IEET). Stupně a kredity získané studenty lze použít po celém světě.

School of Management se nejen řadí mezi 5% nejlepších škol pro řízení obchodu na světě, ale také se řadí mezi top 450 univerzit v Asii v hodnocení QS 2020 britskou společností pro výzkum vysokého školství a řadí se na 11. místo mezi komplexními soukromými univerzity na Tchaj -wanu.

Místa

  • Taipei

    Taipei, Tchaj-wan

    Programy

    Otázky