Keystone logo
Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Úvod

Chulalongkorn University , akademický klenot v srdci Bangkoku, je první a nejprestižnější thajská univerzita. Univerzita byla založena v roce 1917 králem Vajiravudhem na počest jeho otce, krále Chulalongkorna, a od svého vzniku byla proslulá svou akademickou dokonalostí. Dnes se rozrostla a zahrnuje 26 výukových jednotek (19 fakult, 3 školy, 3 vysoké školy, 1 institut) s přibližně 26 000 vysokoškolskými a 11 000 postgraduálními studenty a 3 000 členy fakulty.

Chulalongkorn University nepřetržitě inkubuje špičkové programy na podporu znalostí, přímých zkušeností a porozumění u svých studentů. Univerzita povzbudila a podpořila své akademické pracovníky a výzkumné pracovníky i postgraduální studenty, aby vytvářeli působivé inovace v různých oborech, které mohou podpořit udržitelný rozvoj země a regionu. Třídy, akademická opatření a mimoškolní aktivity jsou organizovány tak, aby zajistily, že absolventi Chuly budou připraveni vést svůj život jako globální občané, reagovat na současné i budoucí potřeby společnosti a být schopni aplikovat znalosti získané z univerzity na pracovat kdekoli na světě a s mezinárodními kolegy. Univerzita nabídla dostatek příležitostí nejen thajským studentům, ale také zahraničním studentům, aby pod vedením svých respektovaných učitelů pokračovali ve svých akademických aktivitách v oblasti svého zájmu. Pomoc jim bude k dispozici od prvního dne jako studenti Chula až do ukončení studia. Spolu s pokusy o podporu kvality vysokoškolského vzdělávání poskytovala Chula také širokou veřejnost služby v různých formách. Členové fakulty a vědci využili své studijní a výzkumné výsledky k tomu, aby přispěli k řešení naléhavých a bezprecedentních problémů, s nimiž se společnost, domácí i mezinárodní, setkává. Vysoce zkušení akademičtí pracovníci, kompetentní studenti a akademické programy, které byly neúnavně upgradovány a upravovány tak, aby zajistily jejich relevanci pro současné požadavky, umožnily Chulalongkorn University získat pozici přední thajské národní univerzity a jejím současným posláním je rozvíjet se tak, aby se stala národní světová univerzita.

Chulalongkorn University","author_url":"","source":""}" />

152854_Chula_photo1.jpg

Naše oslavy 100 let chulaské hrdosti již začaly! Přidej se k nám! Společně pojďme do nového století excelence na Chulalongkorn University !

Místa

  • Bangkok

    Phayathai Road, Pathumwan, Bangkok, 10330, Bangkok

Otázky