Keystone logo
Christian Heritage College

Christian Heritage College

Christian Heritage College

Úvod

Christian Heritage College je plně akreditovaným soukromým poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání se sídlem v Carindale v Brisbane a usiluje o modelování křesťanské alternativy vysokoškolského vzdělávání. Počínaje vizí, kterou zrodil emeritní profesor Brian Millis v roce 1986, existuje Christian Heritage College , aby si znovu představila, jak přemýšlíme o lidském rozkvětu, povolání, povolání a integraci víry a učení ve všech oblastech lidského snažení.

Na Christian Heritage College vášnivě věříme, že vzdělávání vyžaduje proces formování a celostního rozvoje. Kurzy Christian Heritage College proto nejsou jen o získání titulu nebo specifické dovednosti pro budoucí zaměstnání (jakkoli jsou důležité), ale spíše o rozvoji celých osob.

Christian Heritage College specializuje na kurzy na úrovni studia, které jsou formováním a tvorbou lidí. Naše kurzy vyučují výjimeční zaměstnanci, kteří integrují víru do učení napříč kurzy v pěti oborech - podnikání, vzdělávání, svobodná umění / humanitní vědy, sociální vědy a ministerstva. I když jsou naše kurzy vyučovány z křesťanského hlediska, vítáme studenty ze všech prostředí a tradic.

Místa

  • Carindale

    322 Wecker Road, 4152, Carindale

    Otázky