Keystone logo
Chosun University

Chosun University

Chosun University

Úvod

Naše univerzita vytváří globální hodnotu značky.

Chosun University, jedna z 15 nejlepších univerzit v zemi, vybudovala sesterské vztahy s několika vynikajícími zahraničními univerzitami. Programy sesterských univerzit umožnily výměnu profesorů a studentů, které přidaly hodnotu pro naši komunitu a vytvořily hodnotu globální značky. Spojením široké škály názorů a obav členů univerzity demokratickým a transparentním způsobem správa univerzity zajistila prostředí společné prosperity založené na respektu a harmonii.

Naše univerzita se specializuje prostřednictvím harmonie a komunikace.

Budoucnost univerzity a naší komunity lze najít ve specializovaném vzdělávání a podpoře průkopnických vůdců v nových oblastech při vytváření harmonie mezi humanitními, uměleckými, přírodními a přírodními vědami.

Naše univerzita usiluje o celkovou změnu a reformu.

Abychom překonali mnoho současných problémů, kterým univerzita čelí, a dosáhli našich vzdělávacích cílů, musíme moudře zvolit optimální změny a reformy. Univerzita Chosun může a bude řešit současné problémy na základě toho, čeho jsme dosáhli, a bude se nadále zlepšovat pro lepší budoucnost.

Díky realizaci univerzitního a průmyslového systému spolupráce, pokročilého vzdělávání, výzkumné infrastruktury a systémů podpory studentů, které respektují jejich osobnost a kreativitu, se naše univerzita stane nejlepší univerzitou v provincii Honam, jednou z 15 nejlepších univerzit v Koreji. a mezinárodně konkurenceschopná univerzita v severovýchodní Asii i mimo ni.

Místa

 • Dong-gu

  Dong-gu, Jižní Korea

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky