Keystone logo
Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Úvod

Děkanův uvítací dopis

Děkujeme za váš zájem o programy College of Health Sciences CSU. Naše fakulta zahrnuje kvalifikované lékaře a pokročilé zdravotnické pracovníky, kteří pomáhají připravovat, pečovat a rozvíjet vedoucí pracovníky v oboru zdravotnických věd, kteří ovlivňují poskytování zdravotní péče.

Fakulta vytvořila přísné učební osnovy s inovativními učebnami, simulovanými / reálnými klinickými praktikami a komunitními zkušenostmi tak, aby splňovaly potřeby zdravotní péče v rozmanitém systému zdravotní péče.

Když se rozhodnete pro svou budoucnost jako zdravotnický pracovník, můžete si vybrat z celé řady celostátně uznávaných, akreditovaných studijních programů, od vysokoškoláka po absolventa. Čeká vás vynikající vzdělávací zkušenost, která obohatí váš život a rozšíří vaše kariérní příležitosti v neustále se rozvíjející oblasti zdravotní péče. Během svého působení na Vysoké škole zdravotnických věd se můžete zapojit do celé řady výzkumných aktivit naší vážené fakulty a zaměstnanců.

Jsme všeobecně známí pro:

 • vynikající výuka
 • vynikající prostředí pro učení studentů
 • inovativní výzkumné programy
 • rozsáhlé zapojení komunity.

Vysoká škola zdravotnických věd přijímá městskou misi. Budete mít možnost využít bohatého kulturního prostředí prostřednictvím zkušeností v terénu a stáží. Spolupracujeme s některými z nejlepších zdravotnických zařízení a zdravotnických středisek v oblasti Chicaga.

Zvu vás k procházení našich webových stránek, abyste se seznámili s mnoha aspekty College of Health Sciences zde na Chicago State University. Doufáme, že vám pomůžeme dosáhnout vašich vzdělávacích a profesních cílů s kariérou ve zdravotnictví.

Všechno nejlepší na začátku vaší vzdělávací cesty!

S pozdravem,

Tyra Dean-Ousley

Dr. Tyra L. Dean-Ousley, EdD, APRN, FNP-BC

Úřadující děkan College of Health Sciences

Předseda katedry ošetřovatelství

Místa

 • Chicago

  South Cottage Grove Avenue,9601, 60628, Chicago

  Programy

  Otázky