Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Úvod

2

Chicago State University oslaví Sesquicentennial v roce 2017. Chicago State University otevřela své dveře jako cvičný učitel školy v děravé železniční nákladní auto v Blue Island, Illinois dne 2. září 1867. Dnes, v kontrastu, univerzita je plně akreditován veřejnost, městská instituce se nachází na 161-malebné akrů v obytné oblasti na Southside Chicaga. Během prvního roku svého založení, CSU zapsáno 62 studentů. Současná studentský zápis je téměř 7.200.

Cesta od té doby až do současnosti byla poznamenána změnou. Během více než 140 let, CSU změnila svůj název, zaměření, řízení a umístění. Ale s každým přechodem, univerzita má stále ze zřetele své výchovné poslání a posílila své služby Chicagu a jeho okolních obcí.

1

Dnes CSU je řízen správní rady jmenovaných guvernérem státu Illinois. Univerzity se pět colleges- Medicínské vědy, umění a věda, podnikání, vzdělání a lékárna - nabízet 38 vysokoškoláka a 30 absolventské hodnosti-udělovat programy. Kromě toho CSU má oddělení dalšího vzdělávání a netradičních Programy, které oslovit komunitu s nástavbové studium, distanční vzdělávání a programy ne-pro-úvěr.

Od svých skromných počátků, Chicago State University se vyvinul do významného, ​​celostátně uznávané univerzitě, který poskytuje vzdělání s přidanou hodnotou pro všechny, kteří vstoupí na jeho posvěceného haly. Důsledně vyvíjí tak, aby odrážely state-of-the-art trendy v oblasti vysokoškolského vzdělávání, Chicago State University připravuje studenty na úspěch v jedenadvacátém století.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Otázky