Keystone logo
Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Úvod

Dr. Eddie G. Grigg je zakladatelem Charlotte Christian College and Theological Seminary . Byl přesvědčen, že Bůh od něj chce, aby zahájil evangelickou školu postsekundárního vzdělávání pro výcvik služebníků, kteří by uskutečňovali urbanizaci Božího království, a potřebu učit Boží slovo bezdůvodně tak, jak to Bůh vdechl, proto začal hledat Grigg pomáhat při naplňování této vize.

Oslovil přátele, Dr. Michaela B. Steena a Dr. Daniela P. Kirka, aby se připojili k úsilí, spolu s kostelem, kterému sloužil, New Life Baptist Church, který nadšeně navázal jedinečné partnerství s embryonální institucí a poskytl mu místo setkání prvních šest let.

Charlotte Christian College and Theological Seminary je akademická instituce, která se zavázala k celosvětovému rozvoji evangelia Ježíše Krista a jeho církve prostřednictvím vzdělávacího školení. Cílem Charlotte Christian College and Theological Seminary je rozvíjet vedoucí služebníků s vysokým akademickým vzděláním, mezilidskými dovednostmi a morální konstitucí. Naší touhou je, aby byl každý student vyslán do světa připraven, vyškolen a vybaven tak, aby plnil Velké pověření.

Místa

  • Charlotte

    East Independence Boulevard,7520, 28227, Charlotte

    Otázky