Keystone logo
Charles Sturt University

Charles Sturt University

Charles Sturt University

Úvod

Charles Sturt University

Charles Sturt University se věnuje poskytování titulu a studentské zkušenosti jako žádná jiná univerzita. Náš přístup k výuce a učení kombinovaný s praktickými zkušenostmi zaručuje absolventům Charlese Sturta nejlepší příležitosti k nastartování kariéry v jejich zvolené profesi.

Být grad, který dostane práci

Připojte se k univerzitě s nejvyšší mírou zaměstnanosti absolventů v Austrálii * - více absolventů Charles Sturt University získává zaměstnání rychleji než absolventi jiných uni. Zaměstnavatelé vědí, že známky Charlesa Sturta jsou zručné, sebevědomé a připravené začít pracovat

Spojení s průmyslem

Naši akademici a pedagogičtí pracovníci jsou dobře propojeni. Takže po dokončení studia budete mít širokou síť průmyslových kontaktů, kteří vám pomohou nastartovat vaši kariéru. Spolupracujeme také s národními a mezinárodními organizacemi, abychom vám poskytli co nejrelevantnější znalosti.

Mezinárodní vztahy Charles Sturt University

Charles Sturt University je členem Asociace univerzit společenství a je částečně financována australskou vládou. Charles Sturt University má více než 60 partnerství ve více než 25 zemích, které usnadňují výzkum, poskytování kurzů, kulturní výměnu, výměnu studentů a zaměstnanců a rozmanitou škálu dalších vzdělávacích aktivit.

* *Dobrý průvodce univerzitami 2022/23

Charles Sturt University je australská univerzita, TEQSA Identifikace poskytovatele: PRV12018. Charles Sturt University Číslo poskytovatele CRICOS: 00005F.

Místa

Místa
 • Albury

  CSU Albury-Wodonga Campus PO Box 789 Albury NSW 2640 , , Albury

  • Bathurst

   CSU Bathurst Campus Panorama Avenue , , Bathurst

   • Orange

    CSU Orange Campus PO Box 883 , , Orange

    • Port Macquarie

     CSU Port Macquarie Campus PO Box 2136 , , Port Macquarie

     • Wagga Wagga

      CSU Wagga Wagga Campus Locked Bag 588 , , Wagga Wagga

      Otázky