Keystone logo
© Ulf Palm
Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

Úvod

Studujte švédskou cestu na Chalmers University of Technology

Poskytování komplexního vzdělání v oblasti vědy, inženýrství, technologie a architektura, Chalmers University of Technology je jednou z nejuznávanějších univerzit ve Skandinávii, a trvale patří mezi nejlepší na světě. Chalmers je název domácnosti ve Švédsku, považován za nejuznávanější a nejznámější univerzitu v zemi.

Když studujete na Chalmers University of Technology, stanete se součástí bohaté a rozmanité kultury sahající až do roku 1829. Vedle zařízení a fakulty světové úrovně, studentský život je plný zábavy a dobrodružství, se stovkami klubů a společností nabízejících vše od balónu, robotika a jazz až po divadelní a sportovní kluby. Tato stránka studentského života je hluboce zakořeněna v Chalmers duchu, s více než polovinou našich studentů zapojených do kulturního života univerzity tímto způsobem.

A pokud jde o vzdělávání a výzkum na Chalmers, zjistíte, že jste přímo na špici svého oboru. Díky dokonalosti v hodnotě více než dvou století je důkladně aktualizována moderní infrastrukturou a výukovými metodami, zde se setkáte s velmi zvláštním způsobem, jak dělat věci. Když studujete na Chalmers, naučíte se samostatně myslet, pomocí inženýrských metod inovativními způsoby k řešení největších výzev, kterým společnost čelí, od změny klimatu po digitální revoluci. Podporujeme vaši kreativitu, a věřte v důležitost svobodného myšlení. Usnadnit otevřenost a spolupráci mezi studenty a učiteli, sledujeme klasicky skandinávskou atmosféru, ten, který je skutečně neformální a nehierarchický - švédský způsob.

A spolu s prvotřídním vzděláním, když studujete na Chalmers, budete mít také šanci žít v jednom z nejúžasnějších a nejvýraznějších měst v celé Evropě. Náš kampus se nachází přímo v srdci Göteborgu, na krásném západním pobřeží Švédska - jednom z nejzelenějších měst na světě, postavený kolem lesů, jezera, ostrovy a řeky. Göteborg je však oslavován také svou jedinečnou společenskou atmosférou - dokonalou směsí kouzla malého města a energie velkoměsta. Důsledně hodnoceno jako nejpřátelštější a nejvíce společenské město ve Švédsku, Göteborg má spontánní a uvolněnou atmosféru, která jej odlišuje od mnoha dalších univerzitních měst ve Skandinávii a Evropě.

Udržitelnost, podnikání a rovnost jsou základními aspekty všeho, co děláme Chalmers. Prostřednictvím projektových úkolů, poskytujeme praktické, zkušenosti ze spolupráce, se zaměřením na aplikaci teoretických znalostí k řešení současných i budoucích problémů. Máme vynikající spojení s mnoha relevantními průmyslovými a sociálními partnery, včetně místních gigantů, jako jsou Volvo, SKF a AstraZeneca, a zajišťujeme, že náš výzkum a vzdělávání budou vždy úzce sladěny s reálnými výzvami a aplikacemi. Naše globální zaměření přitahuje studenty a zaměstnance z celého světa 70 zemí, a nabízíme kolem 40 magisterských programů vyučovaných výhradně v angličtině - připravuje vás na skutečně mezinárodní kariéru.

Chalmers University of Technology je vzrušující a dynamická univerzita, v krásném a jedinečném městě. Naše motto dnes zůstává stejné jako v roce 1829: Avancez — vpřed.

Místa

 • Gothenburg

  Chalmers University of Technology

  • Lindholmen

   Hörselgången,4, 417 56, Lindholmen

   • Kungsbacka V

    Observatorievägen,90, 439 92, Kungsbacka V

    Otázky