Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Úvod

V CESTE, Escuela Internacional de Negocios , vám nabízíme jiný model školení. Pro vysokoškoláky: oficiální tituly a magisterské tituly zasazené do nejlepšího vzdělávacího modelu na světě: britského. Pro profesionály a vedoucí pracovníky: důležité prestižní certifikace, výkonné programy a koučovací služby, které vám pomohou překonat další výzvu ve vaší profesionální kariéře. V rámci projektu CESTE Training Project přispíváme k přípravě vedoucích pracovníků a manažerů, kteří jsou sice obeznámeni s nejpokročilejšími technikami, ale jsou také čestní, angažovaní a podnikaví lidé. Abychom toho dosáhli, těšíme se na uplatnění nejinovativnějších metodologií a v britském univerzitním systému jsme našli model, který začleníme do našich programů. Pro nás je student hlavním hrdinou svého vzdělávacího procesu a všichni jsme k dispozici, abychom s ním spolupracovali při plnění jeho akademických, osobních a profesních cílů.

poslání

Studenti jsou středem naší práce a důvodem, proč jsme.

Vzdělávejte a školte lidi s podnikatelským povoláním, kompetentní čelit výzvě digitalizace a služby společnosti, s integritou a solidaritou, kteří jsou schopni vytvářet hodnoty ve svých společnostech, organizacích a komunitách.

Rozvíjejte vzdělávací zkušenosti s inovativními metodami as praktickou orientací v obsahu, dovednostech a kompetencích, které jim umožňují osobní a profesní rozvoj.

Snažíme se zajistit a zlepšit kvalitu školení a učit se od nejlepších, abychom usnadnili zaměstnatelnost studentů, přičemž oni jsou středem jejich vzdělávacího procesu.

vyhlídka

Inovativní metodiky a závazek do budoucna.

Chceme, aby náš příspěvek ke vzdělávání, inovativní a v trvalém kontrastu se skutečnými potřebami, umožnil společnostem a odborníkům jak v Aragonu, tak v těch teritoriích a zemích, kam můžeme dosáhnout s našimi programy, rozvojem a vyhlídkami na ekonomický růst.

Jako univerzitní centrum chápeme, že náš příspěvek musí oslovit nejen mladé lidi, ale i profesionály, kteří v nás najdou permanentní výzvu k dalšímu vzdělávání a nadšení z růstu dovedností a profesních možností.

Hodnoty a kultura

Rozvoj našich studentů, jejich role v procesu učení, a to jak z hlediska obsahu, tak dovedností, a náš závazek vůči prostředí, ve kterém jsme přítomni svou prací, jsou středem hodnot a naší politiky jako rozvoje naší mise a vize. .

Upřesnili jsme to s ohledem na to, co přispěly naše kontakty s UWTSD (University of Wales Trinity Saint David), prostřednictvím:

 • Spolupráce a navázání řady strategických vztahů na regionální, národní a mezinárodní úrovni. Tyto typy sítí mají potenciál inspirovat naše studenty, zaměstnance a partnery k vytváření nového budoucího učení.
 • Začlenění prostřednictvím kladení studentů na první místo a obhajoby průběžného školení bez bariér. Podporujeme studenty ze všech prostředí a na všech stupních jejich vzdělávání. Doprovázíme procesy druhé šance a profesionální reinvenční procesy.
 • Zaměstnatelnost a kreativita, využití podnikání, výzkumu, kreativních a podnikatelských dovedností našich studentů, schopnost nabízet vzdělávací programy, které jim nabízejí nejlepší příležitosti k získání zaměstnání a rozvoji přenositelných dovedností.
 • Udržitelný rozvoj prostřednictvím systémového přístupu, který nabízí smysluplné a relevantní vzdělávací cesty a podporuje společenskou odpovědnost a učení.
 • Závazek spolupracovat na rozvoji území, ve kterých se naše práce provádí, se zvláštním zřetelem k Aragonu, věnovat se potřebám rozvoje a posilování jeho silných stránek a zavazovat k tomu všechny.
 • Koncept globálního občanství prostřednictvím rozvoje dalších nadnárodních aktivit a příležitostí pro naše studenty, zaměstnance a partnery.
 • S podporou našich akademických partnerů rozvoj výzkumu a jeho společenský dopad v souladu s jeho cíli.

Profesionální akreditace: Všechny naše programy

V CESTE se naše rozmanitost vzdělávacích programů řídí výjimečnou metodikou: britskou. Naši studenti těží nejen z oficiální kvalifikace z University of Wales, ale také z vlastní akreditace CESTE . Naše spolupráce s předními subjekty z různých odvětví nám navíc umožňuje nabízet řadu dalších certifikací.

S řadou možností, včetně MBA, magisterských titulů, postgraduálních titulů, vysokoškolských titulů a profesních akreditací, jsme odhodláni podporovat váš akademický a profesní růst.

Vlastnosti kampusu

Naše ústředí

Nacházíme se v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších oblastí Zaragozy (Španělsko), hned vedle Imperial Canal of Aragon, vedle jednoho z nejdůležitějších sportovních center ve městě a školy Sagrada Familia. Naše sídlo se nachází v naší vlastní budově, která má učebny, kanceláře, pracovny a naši rezidenci pro zahraniční studenty.

Privilegovaná lokalita

Nacházíme se v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších oblastí města Zaragoza (Španělsko), kterou protéká Imperial Canal of Aragon.

Hned vedle našeho ústředí se nachází stadion Casablanca, sportovní centrum s nádherným zázemím, kde si můžete užít a provozovat řadu sportů (fotbal, tenis, paddle tenis, plavání,...) a které má také vyhřívaný bazén, posilovnu, sportovní plochy. relaxace a estetika.

Naše učebny a prostory

Naše centrála je rozmístěna na čtyřech podlažích a má učebny a pracovní prostory vybavené pro prezentace, týmovou práci nebo kreativní sezení všeho druhu podle našeho vzdělávacího modelu.

Nově jsme zmodernizovali WIFI síť a dále zlepšili vysokorychlostní připojení k internetu v našich prostorách.

Přestože digitální svět radikálně proměnil akademický výzkum, naše knihovna zůstává prostorem pro setkávání a týmovou práci.

A konečně Aula je jedinečný prostor, který věnujeme výjimečným okamžikům akademického života a také zasedáním a prezentacím zvláštního významu.

  Přijímací řízení

  Chcete-li požádat o přijetí na CESTE International Business School ve Španělsku, musí uchazeči splnit akademické požadavky, které zahrnují

  • Absolvovat střední školu nebo výcvikový cyklus v tomto předmětu.
  • Poté musí vyplnit online formulář žádosti a odeslat jej s potřebnými dokumenty.
  • V některých případech může být vyžadován vstupní pohovor.

  Stipendia a financování

  CESTE má stipendia a pomoc prostřednictvím programu CESTE Foundation a také pro studenty s vynikajícími akademickými výsledky. O možnostech se dozvíte na této stránce.

  Stipendia nadace CESTE

  Nadace CESTE , Education and Business bude studovat žádosti o stipendia od studentů, kteří mají zájem o studium na CESTE s ekonomickými potížemi a dobrými studijními výsledky.

  Tato stipendia jsou nabízena novým španělským studentům (nebo obyvatelům Španělska) a mohou dosáhnout až 50 % nákladů na studium v případě univerzitních diplomů a až 80 % v případě magisterského studia.

  Další dostupná stipendia

  Univerzitní kariéra

  Pro programy bakaláře v oboru podnikového managementu a bakaláře v oboru aplikované výpočetní techniky jsou nabízeny následující stipendia, granty a plány profesionální kariéry pro „akademickou excelenci“:

  • 15 stipendií pro nové studenty až do výše 50 %
  • 5 Stipendia pro vstup do 2. cyklu stupně až do výše 25 %

  magisterské programy

  Pro programy MBA, Master in Financial Management, Master in Networks and Cybersecurity a Master in Data Science & Artificial Intelligence se uděluje 20 stipendií „Academic Excellence“ až do výše 80 %.

  Bývalí studenti a pracovníci organizací, které jsou členy CESTE Business Club

  Obecně platí, že absolventi programů CESTE a zaměstnanci členských společností Business Clubu budou mít slevu 10 % na jakýkoli vzdělávací program zahájený CESTE .

  Partneři nadace CESTE

  Zvýhodněné ekonomické podmínky ceny a financování.

  Žebříčky

  Britský univerzitní model, vždy na předních pozicích ve světovém a evropském žebříčku univerzit (4 ze 6 nejlepších univerzit na světě jsou britské), a garantovaný vysokými standardy QAA (Quality Assurance Agency for Higher Education from United Království).

  Místa

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

   Otázky