Keystone logo
CESA  College of Higher Studies in Administration

CESA College of Higher Studies in Administration

CESA  College of Higher Studies in Administration

Úvod

Vysoká škola vysokých škol v administrativě (CESA) je instituce vysokoškolského vzdělávání akademické, monodisciplinární povahy s administrativní, finanční a akademickou autonomií. Čtyři pilíře - inovace, podnikání, etika a vedení - jsou navigačním diagramem CESA.

Tato instituce, která je uvedena na jedné z nejlepších obchodních škol v zemi, získala různé akreditace a vyznamenání od národních a mezinárodních subjektů. K nedávno udělenému obnovení vysoce kvalitní akreditace vysokoškolského programu jsou přidána další uznání, která zdůrazňují její aktivní a průkopnickou roli v akademickém ekosystému: vysoce kvalitní institucionální akreditace udělená ministerstvem národního školství, členství v AACSB Business Education Alliance, uznání EDAF Development (za závazek ke kvalitě a neustálému zlepšování instituce) a certifikace Changemaker Campus, Ashoka, jako školicí středisko pro agenty změn.

Současným rektorem je Henry Bradford Sicard, který studoval obchodní administrativu na CESA. Má také MBA na Instituto de Empresa de Madrid, kde v současné době absolvuje doktorát z oboru Business Management (DBA).

Místa

  • Bogotá

    Diagonal 35,5a-57, 110311, Bogotá

    Otázky