Keystone logo
Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Úvod

65056_0.jpg

na

S živou a inovativního přístupu, jsme šestý rok, Best Private University Center of Mines a 7. rokem, Best Private University Center of BH; na základě posouzení mezivládní konference (General Index cyklů) vydané ministerstvem školství (v EP / MEC) v březnu / 2017 - hlavní národní ukazatel kvality vysokého školství v Brazílii.

Naše pozice jako Best Private Univerzitní centrum Mine je závazek výsledek s pevným profesionální a lidský rozvoj našich studentů.

Máme více než 50 programy vysokoškoláka, včetně bakalářského, vysokoškolák a technologických studia, a mnoho z nich zaznamenal v Editora student Guide dubna (s 62 hvězdami v ročníku 2017 příručky) a na univerzitě Pořadí Folha de Sao Paulo - RUF.

Naše Graduate Program nabízí více než 60 odborných kurzů a dva magisterské tituly v oblasti řízení a sociální správu, školství a pro místní rozvoj, patří mezi nejlepší v Brazílii vzdělávání personálu zlepšení koordinace vyšší (CAPES).

Závazek a vášeň

To vše Práce se nanáší učitelů, mistrů a doktorů uznávané akademické kompetence a na trhu s podporou zkušených zaměstnanců a vášnivý vzdělání. Oba obdrží plnou podporu One jako vzdělávání a profesního rozvoje, jakož i veškerou pozornost na zdraví člověka a osobní.

Jsme jedna ze 100 nejlepších míst pro práci v Brazílii, pro 6. rok po sobě (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016), volený GPTW ústavu / deníku Times. V roce 2016, průzkum provedený GPTW také byli zvoleni 2. nejlepší společnost pro práci v Minas Gerais, v „více než 1000 zaměstnanců.“ A v roce 2017, jsme byli považován za druhý rok po sobě, nejlepší společnost pro ženy k práci v Brazílii.

Po celou dobu naší 56 let zkušeností v oblasti vysokého školství, který se slaví 20. října, dorazila v roce 2016 s 16 jednotkami v Minas Gerais a Goiás, který se nachází ve městě Belo Horizonte, Betim, veřejný pořádek, katalánštiny, počítat, Divinopolis, Nova Serrana, Pouso Alegre, Sete Lagoas a Uberlândia.

Tyto úspěchy byly možné pouze s a každodenní závazek postavit výuku a inspirativní vzdělávací prostředí, které probouzí v lidech touhu po plnohodnotnému životu a respektovat vlastnosti každého z nich.

Poslání, vize a hodnoty

Díky aktivnímu zapojení a přímého přispění více než 2000 lidí, včetně učitelů a zaměstnanců, jsme vybudovali naši misi a vizi, a to skvělý příklad toho, jak lze budovat budoucnost Una kolektivně.

 • Poslání

Přeměnit zemi na vzdělávání, s pravomocí a vášní, inspirující našim studentům, učitelům a zaměstnancům realizovat své sny a potenciál jako jednotlivce, profesionály a agenty společenské transformace.

 • Pohled

Chcete-li být uznána jako vzdělávací instituce vyššího vzdělání vlivu země, ceněný pro kvalitní vzdělávání, rozvoj pracovníků a zpracovatelnost svých studentů a absolventů vyšší.

 • Naše listina hodnot

Una vybudovala Chartu hodnot, s pěti základními principy, jimiž se řídí všechna rozhodnutí dané instituce. Je to pravda, kompas, který se bude pohybovat všechny směrem k realizaci snu poháněné naše poslání, kterým je proměnit zemi v oblasti vzdělávání, odborné přípravy odborníků na trhu práce, vedené etického chování a občanské postoje, a to prostřednictvím akademické kvality a administrativní a přijetí moderních výukových postupů.

 • Spolupráce - Chcete-li spolupracovat, je pro spolupracovat ve zdravém vztahu závislosti na společných cílech a vzájemné výhody. Spolupráce posiluje týmového ducha, solidaritu a podnítit naši schopnost sdílet informace, znalosti a zkušenosti.
 • Transparentnost - je praxe zodpovědný a dvakrát ručně pravdy a integrity, což znamená soulad mezi tím, co si myslíte, a to, co děláte, s ohledem na názory ostatních.
 • Respekt - to je být si vědom našich práv a povinností, jakož i druhé, pochopení a přijetí individuální rozdíly a prosazovat naši pozornost k lidským hodnotám.
 • Závazek - To se dívá nad osobními zájmy, zájmy druhých a instituce, které zastávají závazek k budování lepšího světa.
 • Inovace - je dělat jinak. Rozvinout schopnost představit, co neexistuje. Klade si otázku, rutinu a návyky. Naučíte se žít s neznámem, různý, překvapující a nové. Ukazuje sen v realitu.

Místa

 • Belo Horizonte

  Rua dos Guajajaras, 175 - Centro, , Belo Horizonte

Otázky