Keystone logo
Centrale Nantes

Centrale Nantes

Centrale Nantes

Úvod

V souladu s tradicemi francouzských inženýrských škol ( grandes écoles d'ingénieurs ) Centrale Nantes , založená v roce 1919, připravuje všestranné inženýry na velmi vysokou vědeckou a technickou úroveň. Jsou vybaveni silnou manažerskou kulturou a jsou schopni zasadit vědecké předměty do globálního kontextu zahrnujícího environmentální a společenské problémy.

Jako člen Ecoles Centrales Group (Lille, Lyon, Marseille, Nantes a Paříž), Centrale Nantes poskytuje výukový program nejvyšší kvality pro přísně vybrané studenty. V kampusu Nantes je přítomno více než 2000 studentů.

Naše rozsáhlé vazby s předními světovými univerzitami otevírají možnosti mezinárodního studia. Škola patří k jedné z nejexkluzivnějších sítí, která se neustále rozšiřuje, zejména do Indie, Japonska, Brazílie a Ruska.

Kromě tohoto renomovaného školení, s podporou mnoha silných institucionálních a průmyslových partnerství Centrale Nantes produkuje akademický a aplikovaný výzkum světové úrovně. Výzkum a vzdělávání šly na škole vždy ruku v ruce. Vědecké obory spadají do výzkumných oblastí pedagogických pracovníků školy a výzkum provádějí ve školních laboratořích. Tato osmóza mezi vzděláváním a výzkumem bude cenná, přínosná a bude zárukou kvality vašeho studia na Centrale Nantes .

Inovace a podpora

V Centrale Nantes budete v souladu s ekonomickým světem, v samém srdci inovací. V duchu inovativního průzkumu, podnikavosti a praktické aplikace vás naše školení konfrontuje s hlavními výzvami 21. století, kombinuje teorii a „dělání“.


Centrale Nantes má dva hlavní nástroje pro inovaci a tvorbu : bezkonkurenční výzkumné platformy (zařízení pro testování oceánů, dynamické a statické testování, rychlá výroba, zkušební stolice motorů atd.) a inkubátor s 20 lety zkušeností s podporou startupových projektů. Protože inženýr vyvíjí produkty pro společnost, naučíte se, jak společnosti fungují, a rozvinete svou schopnost je vytvářet, vyvíjet a spravovat. Pro ty z vás, kteří si chtějí založit vlastní společnost, je připraven podnikatelský inkubátor Centrale Audencia ensa Nantes.

Kromě předávání znalostí je pro nás nejdůležitější, abychom vás podpořili ve vašich plánech osobního a kariérního rozvoje, ať už jsou již dobře definované, nebo teprve budou zahájeny. Z tohoto důvodu je každý tréninkový program jiný a koučování, které zde využijete, podpoří váš osobní růst a kariérní rozvoj.

Přístup k nejmodernějším technologickým platformám

Jako zdroj inovací a otevřenosti poskytuje Centrale Nantes silné vazby s průmyslem a těší se pověsti excelence po celém světě. Výzkumné jednotky školy disponují experimentálním vybavením, které je jedinečné ve svých oborech, zejména v námořní hydrodynamice, mechanice tekutin, stavebnictví, nárazovém testování, virtuální realitě, robotice a obrábění. Výzkumné laboratoře jsou zcela integrovány do vzdělávacího programu školy, aby zajistily studentům inženýrského studia průběžné studium a obohatily jejich školení tím, že jim zpřístupňují indukční pedagogiku v laboratořích a umožňují těm, kteří začínají svou kariéru ve výzkumu a vývoji, připravit se na budoucí povinnosti.

Zde je nabídka špičkového mezinárodního magisterského programu Centrale Nantes : 6 mezinárodních magisterských programů (kurzy vyučované v angličtině) se 14 specializacemi:

Městské a městské prostředí:

 • Atmosféra, voda a životní prostředí
 • Architektura, atmosféra, urbanita

Strojírenství:

 • Advanced Composite, Engineering and Science
 • Pokročilá výroba
 • Energetika a pohon
 • Výpočetní mechanika

Řízení a robotika:

 • Pokročilá robotika
 • Zpracování signálu a obrazu
 • Řídící systémy

Stavební inženýrství:

 • Materiály a struktury v jejich prostředí

Průmyslové inženýrství:

 • Agile Factory Management
 • Inteligentní a připojený podnik

Marine Technology:

 • Hydrodynamika pro oceánské inženýrství
 • Atlantický magister na provoz lodi a námořní inženýrství

Vlastnosti kampusu

Praktické informace

Mezinárodní kancelář pomáhá zahraničním studentům splnit administrativní požadavky a získat ubytování v blízkosti kampusu. Centrale Nantestaké navrhuje spoustu aktivit prostřednictvím různých klubů a sdružení.

  Stipendia a financování

  MnožstvíUzávěrka přihlášek
  Elite Scholarship3,000 EURFebruary 29, 2024

  Místa

  • Nantes

   Ecole Centrale de Nantes International Relations Office 1 rue de la Noé BP 92101

  Otázky