Keystone logo
Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Úvod

Centrální jižní univerzita lesnictví a technologie

Univerzita centrálního jihu lesnictví a technologie (CSUFT), založená v roce 1958, se vyvinula na výraznou a multidisciplinární univerzitu, která zahrnuje až devět oborů včetně vědy, inženýrství, zemědělství, svobodných umění, ekonomie, práva, managementu, vzdělávání a umění. s „ekologií, lesnictvím a zeleným průmyslem“ jako konkurenčními hranicemi. Má mobilní post-doktorské vědecké a výzkumné stanice a oprávnění udělovat doktorské tituly.

Nachází se v Changsha, hlavním městě provincie Hunan, CSUFT je vysokoškolská instituce podporovaná lidovou vládou provincie Hunan a čínské státní správy lesnictví .

115232_CSUFT0021.jpg

Univerzita pokrývá celkovou plochu 92 hektarů , ve které stavební plocha činí 1,01 milionu metrů čtverečních, a má celkové fixní aktiva hodné 2,38 miliardy juanů, vybavení pro výuku a R

Tam je téměř 30,000 studentů na plný úvazek na akademické půdě a 1 541 učitelů na plný úvazek . Univerzita má pět mobilních post-doktorských vědeckých a výzkumných stanic, nabízí pět doktorských programů a 16 magisterských programů prvního stupně, sedm kategorií povolených odborných magisterských titulů.

Také se může pochlubit výraznými a konkurenčními vědeckými a výzkumnými platformami, které reprezentují národní pokročilou úroveň, jako je národní pozorovací a experimentální stanice na národní úrovni, Národní inženýrská laboratoř pro lesní ekologickou aplikaci v jižní Číně a Hunanův institut pro zelený rozvoj.

Od svého založení před 59 lety , univerzita pěstuje více než 160.000 senior specializovaných talentů. Absolventi sloužili jako vlivní hráči v příbuzných odvětvích včetně lesnictví, sektoru ochrany životního prostředí a průmyslu nábytku.

Centrální jižní univerzita lesnictví a technologie (CSUFT) má velmi různorodou komunitu se silnou mezinárodní atmosférou. Za poslední desetiletí, mnoho studentů z několika desítek zemí, včetně Ruska, Velké Británie, Francie, Finska, Německa, Španělska, Itálie, USA, Kanady, Mexika, Kyrgyzstánu, Kazachstánu, Korejské republiky, Japonska, Thajska, Vietnamu, Pákistán, Ghana a Nigérie se rozhodli pro další vzdělávání v CSUFT.

115222_CSUFT6.jpg

V říjnu 2013 byla Centrální jižní dřevěná a technologická univerzita (CSUFT) spolu se společností Bangor College of CSUFT (dále jen "Bangor College") spolu s Bangorskou univerzitou ve Velké Británii po schválení čínským ministerstvem školství. Zavedením talentového vzdělávacího programu a systému učebních osnov z univerzity Bangor ve všech ohledech obě univerzity sdílejí řadu výukových prostředků včetně učitelů a vzdělávají vysokoškoláky v souladu s britským systémem vysokoškolského vzdělávání. Všechny specializované kurzy, které jsou předmětem sledování britské agentury pro kontrolu kvality (QAA), jsou instruovány a hodnoceny výhradně v angličtině. Studenti zapsaní na Bangor College obdrží bakalářské tituly jak z CSUFT a Bangor University ve Velké Británii, tak i od vysokoškolských diplomů CSUFT.

Malebný areál je dobrým stanovištěm pro více než 1 100 druhů vegetace s mírou pokrytí zelení více než 60%. Je držitelem titulu "Národní jednotka pro zalesňování modelu" a "Mezinárodní oddělení ochrany botanických zahrad".

Areál areálu je dobře vybaven pro lepší učení a bydlení studentů. Apartmán pro zahraniční studenty se nachází uvnitř areálu, s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji pro Vaši možnost. Podle mezinárodních standardů kolejí, každý pokoj má koupelnu v západním stylu, balkon, klimatizaci, lednici, ohřívač vody, televizi, psací stůl, šatní skříň, pevnou linku a síťová rozhraní pro počítače.

Studenti mohou získat snadný přístup k internetu po celý den ve svém bytě z důvodu plného pokrytí WIFI v celém areálu. Nákupní centra, supermarkety, čínské a západní restaurace, stejně jako fitness centra lze snadno nalézt v okolí univerzity.

115221_CSUFT5.jpg

Kromě toho, CSUFT má pohodlí v provozu s mnoha dopravních vozidel k dispozici pro vás do všech destinací v Changsha a většina velkých měst po celém světě, včetně podzemí, autobusy, maglev vlaky, vysokorychlostní vlaky a letadla.

Stručné představení Changsha

Založena v roce 1958, Central South University of Forestry

Jako hlavní město provincie Hunan, Changsha se nachází v centrálním zázemí Číny, most mezi severem a jihem a spojení mezi východem a západem. Leží na křižovatce východní a západní osy řeky Yangtze a severojižní osy Peking-Guangzhou. To je proto důležitý uzel v městské aglomeraci ve středu sáhne Yangtze řeky a Yangtze ekonomický pás. Zde se setkávají vysokorychlostní železniční tratě Peking-Guangzhou a Šanghaj-Kunming ; služby vlaku spojující Changsha a většinu velkých měst Číny.

Veřejná doprava Changsha je velmi rozvinutá. Changsha vlastní páté největší letiště v Číně , letiště Huanghua, což z něj činí důležitý komplexní dopravní uzel. Huanghua letiště a Changsha jižní železniční stanice (vysokorychlostní železniční stanice) být sbírán první čínskou střední-k-nízká rychlost maglev železniční linka. Changsha Metro Line 1 a Metro Line 2 se setkávají v obchodní oblasti Wuyi, která je nejdynamičtějším obchodním centrem Changsha. Inteligentní systém půjčovny jízdních kol a služby sdílení automobilů pokrývající celou městskou oblast Changsha, umožňující obyvatelům vyzvednout a vrátit kolo na určitém místě, kdykoliv pomocí Wechatu.

Changsha má 55 vysokoškolských institucí , 97 nezávislých výzkumných institucí , 52 akademiků Čínské akademie věd a Čínské akademie inženýrství, 14 národních výzkumných center pro inženýrství, 15 národních klíčových (inženýrských) laboratoří a 12 národních podnikových technologických center. Changsha je také známá v Číně a v zahraničí pro své vědecké výzkumné úspěchy, včetně své hybridní technologie pěstování rýže, superpočítače Tianhe a 3D slinovací tiskárny, první v Číně.

115219_CSUFT3.jpg

Changsha je "krajinné město" plné krásy . Lesní pokrytí Changsha dosáhlo 54,71 procenta. Je to národní demonstrační město ekologické výstavby a národní lesní město. Hora Yuelu vypadá jako oheň s podzimními javorovými stromy. Pavilon Tianxin nabízí nádherný výhled při pohledu daleko od něj. Xiangjiang voda teče nahoru k severu, a oranžový ostrov leží klidně uprostřed Xiangjiang řeky.

Tam je také Dawei Mountain Forest Park a Huitang horký pramen spolu s řadou osobností 'rezidence, z nichž všechny jsou buď známé destinace cestovního ruchu nebo okružní, takže Changsha jeden z první skupiny vynikajících turistických měst v Státní radě státu. Čína.

Místa

 • Changsha

  Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky