Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing Mistr ve vývoji videoher
CEI Escuela de Diseño y Marketing

Mistr ve vývoji videoher

10 Months

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 450

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Master in Video Game Development je zaměřen na lidi, kteří se chtějí naučit od nuly, jak navrhnout a naprogramovat videohru, aniž by byly nutné předchozí znalosti, aby z ní bylo možné vytěžit maximum.

obsah

Cílem je internalizovat všechny procesy související s tvorbou videoher a také získávání technických znalostí nezbytných k vývoji jakéhokoli interaktivního projektu, který máte na mysli.

Začneme uměleckými základy, pixelovým uměním, budeme pokračovat technikami digitální ilustrace, tvorbou storyboardů, concept artem, 2D animací, riggingem a tvorbou postav, aktiv a scénářů. Konečně export ve formátech a velikostech, abychom mohli pracovat s našimi návrhy v hlavních motorech videoher.

Jakmile zvládneme 2D tvorbu, zahrneme do svých výtvorů třetí dimenzi, naučíme se modelovat naše postavy, naše nastavení a položky od začátku. Vytvoříme UV mapy a přiřadíme textury. Připravíme výstroj a animaci našich postav, abychom je nakonec integrovali do našeho enginu pro videohry.

Abychom dali našemu projektu život a logiku, naučíme se programovat od nuly. Naučíme se základy spojené s jakýmkoli programovacím jazykem a jak aplikovat funkčnost a logiku na naše nápady v rámci Unity a Unreal.

Způsoby

Osobně nebo online: Master in Video Game Development můžete získat osobně v Madridu nebo Seville nebo jej můžete studovat online. Online modalita je vždy vyučována živě (naživo), i když na žádost studentů je udržováno úložiště těchto zaznamenaných tříd. Studenti mají také k dispozici výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, aby se mohli každodenně účastnit kurzů a vlastních školení.

Zdarma ke studiu

  • 3 hodiny akademické nebo profesní orientace na studenta.
  • Několik mistrovských kurzů a workshopů každý měsíc.
  • Online lekce ve dnech, kdy se nemůžete osobně zúčastnit.
  • Nabídky práce a / nebo písemná záruka zaměstnání.
  • Celkové nebo částečné opakování studia, pokud o to student požádá.
  • Sdílený pracovní prostor.
  • Disk Google pro každého studenta, navždy.
  • Možnost směny mezi Madridem a Sevillou, nebo mezi face-to-face a online.
  • Doména .com a hostování pro každého studenta po dobu jednoho roku.

O Škole

Otázky