Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing Mistr grafického designu a digitálního marketingu
CEI Escuela de Diseño y Marketing

Mistr grafického designu a digitálního marketingu

6 Months

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 100 *

Dálkové studium, Na kampusu

* konzultujte nabídky a podmínky z webu cei.es

Úvod

  • Modality: tváří v tvář nebo online (živě)
  • Doba trvání: 360 hodin ( 6-7 měsíců )
  • Období registrace otevřené

Mistr v grafickém designu a digitálním marketingu je zaměřen na kohokoli, kdo má zájem o svět digitálního marketingu a grafického designu. Pro dokončení a správné monitorování tohoto Mistra nejsou vyžadovány žádné předchozí znalosti ani kvalifikace.

Obsah mistra v grafickém designu a digitálním marketingu

Hlavním cílem každého grafického designéra - nebo jakéhokoli designu - je být schopen sdělit to, co opravdu chce být předáno spotřebitelům. Z tohoto důvodu musíme vědět, jak efektivně spravovat a zaznamenávat informace, které máme, a nic lepšího, než používat nejlepší designový software nabízený sadou Adobe (Illustrator, Photoshop a InDesign) a navíc se učit nejdůležitější pojmy digitálního marketingu pro Že navržený kus je kompletní s obsahem, a proto kromě plnění své funkce s ohledem na dobrý vizuální design, plní také svou reklamní nebo zásnubní funkci.

Během modulu grafického designu v oboru grafického designu a digitálního marketingu se naučíte, jak vytvářet reklamy nebo návrhy corporate identity s aplikací Adobe Illustrator; Díky digitálním zpracování nebo retušování v aplikaci Adobe Photoshop budete moci získat maximum z obrázků a díky nástrojům, jako je Adobe InDesign, budete moci vytvořit jakýkoli redakční design.

Na druhé straně a jako další z prioritních cílů Mistra si uvědomíme velkou změnu, kterou digitalizace v marketingu způsobila, a způsob, jakým se značky dnes vztahují k jejich zákazníkům. Setkáme se s novými obchodními modely na webu 2.0 a novými profesními profily, které se rodí. Podrobně pochopíme klíčové nástroje pro přístup k marketingové strategii sociálních médií . Rovněž budeme řídit různé sociální sítě jako komunikační kanály společnosti a naučíme se techniky, metody marketingu a interaktivní reklamy (SEO / SEM) a samozřejmě zhodnotit jejich výkon pomocí nástrojů webové analýzy, jako je Google Analytics.

Po dokončení Mistra bude student dokonale schopen zpracovat s dostatečnými kritérii návrhy, které skutečně chtějí předat nebo ukázat veřejnosti, z estetického a také funkčního, reklamního nebo angažmá.

Způsoby

Osobně nebo online : Můžete získat magisterský titul v oblasti grafického designu a digitálního marketingu v Madridu nebo Seville osobně nebo magisterský titul v oboru grafického designu a digitálního marketingu online . Online modalita se vždy vyučuje naživo (naživo), i když úložiště těchto zaznamenaných tříd je udržováno na žádost studentů. Studenti mají také výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, který umožňuje každodenní účast na lekcích a na vlastním školení.

financování

Až 10 splátek. Konzultujte sekretariát.

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky