Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing Mistr grafického designu
CEI Escuela de Diseño y Marketing

Mistr grafického designu

7 Months

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 250 *

Dálkové studium, Na kampusu

* konzultujte nabídky a podmínky z webu cei.es

Úvod

  • Modality: tváří v tvář nebo online (živě)
  • Doba trvání: 360 hodin
  • Období registrace otevřené

Tento magisterský titul v oboru grafického designu je určen všem, kdo se zajímají o svět designu, grafické produkce a reklamní kreativity. K dokončení Master of Graphic Design nejsou nutné žádné předchozí znalosti ani kvalifikace.

Obsah mistra grafického designu

Naše magisterské studium par excellence a naše síla více než 25 let jako škola grafického designu v Madridu a Seville. Tento Mistr nám získal uznání, které dnes máme, a je jednou z našich hlavních bašt.

V rámci Master of Graphic Design se student seznámí s firemní identitou, reklamním designem, digitálním zpracováním obrazu nebo fotografickým retušováním, redakčním designem a nejdůležitějšími teoretickými a praktickými základy při tvorbě a rozvoji jakéhokoli tvůrčího nebo reklamního procesu. Na jedné straně se během modulu Graphic Design (Adobe Design Tools) prohloubí manipulace s nástroji, které nám umožňují vytvářet návrhy pro komunikaci toho, co chceme: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop a Adobe InDesign. Díky těmto nástrojům ze sady Adobe získá student odborné znalosti, aby věděl, jak vytvářet, upravovat a retušovat obrázky - digitální zpracování obrázků - díky Adobe Photoshopu, využívat všechny možnosti Adobe Illustrator k vývoji jakéhokoli reklamního designu, značky nebo ilustraci a vytvářejte dokonalé redakční návrhy pomocí aplikace Adobe InDesign.

Ve druhé fázi, během modulu Grafická tvorba a kreativita, se předpokládá, že se student naučí potřebné dovednosti pro programování, projektování, koordinaci, výběr a organizaci řady faktorů a prvků s cílem provádět projekty nebo objekty určené pro vizuální komunikace, grafická produkce a reklama, strukturovaná do tří částí:

  • Grafická výroba: v této části magisterského studia studenti získají potřebné znalosti pro provádění grafických výrobních procesů, které jsou v souladu s technikami pro různé systémy tisku a vizualizace: definice „grafického projektu“ a plánování práce, vizuální jazyk ( aplikované příklady v designu), prvky designu (koncepční, vizuální, relační a praktické prvky), charakteristické kompozice v designu, barva (povaha barvy, psychologie barvy, použité příklady v designu), RGB a CMYK, obraz digitální (velikost a rozlišení), typy formátů (PDF, PDF.X, TIFF, EPS, GIF, PNG, PEG), typy tisku, povrchové úpravy a příklady, design pro velké formáty (povrchové úpravy a příklady) ...
  • Kreativita aplikovaná na Design: během této části magisterského studia se studenti naučí nejdůležitější techniky pro generování nových nápadů a jejich aplikaci v oblasti grafického designu a reklamy: vizuální komunikace (přenos prostřednictvím obrazu), koncepty kreativity a kreativní přístup, kreativní proces v prostředí grafického designu, kreativní procesy (brainstorming, moodboardy atd.), firemní identita (proces vytváření značky), fonty (klasifikace a typografické kombinace), typografie aplikovaná na design, strategie značka, identifikační příručka, aplikace, firemní tiskoviny, metody hledání nápadů (pinterest, Domestika, behance atd.), základní teorie balení, teorie základního rozvržení, typy papírů, povrchové úpravy, hmotnosti, speciální inkousty, výřezy, atd. (příklady).
  • Konečný projekt založený na reálných projektech v grafickém průmyslu.

Způsoby

Osobně nebo online : Magisterský titul z grafického designu můžete získat osobně v Madridu nebo Seville nebo magisterský titul z grafického designu online . Online modalita se vždy vyučuje naživo (naživo), i když úložiště těchto zaznamenaných tříd je udržováno na žádost studentů. Studenti mají také výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, který umožňuje každodenní účast na lekcích a na vlastním školení.

Počet studentů

Největší učebna v CEI má kapacitu pro 15 studentů a nejmenší pro 8, přičemž skupiny přibližně 10 lidí jsou normální. Minimální počet studentů pro otevření skupiny jsou 4 studenti.

financování

Až 10 splátek. Konzultujte sekretariát.

Univerzitní magisterský titul k dispozici pro tato studia

Tuto možnost si musíte vybrat pouze během procesu zápisu a zaplatit dodatečnou částku 700 EUR na pokrytí univerzitních poplatků na Distance University of Madrid (UDIMA).

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky